Steam satın alınan hesabı kilitledi

OKODENRO

Hectopat
Daha fazla  
Yeni hesap almıştım ilk maili falan bendeydi sonra başka Steam hesabımdan yeni aldığım hesaba CS:GO hediye ettim, sonra 50 TL cüzdan parası ekledim, sonraki gun hesabınıza başkası erişmiş olabilir dedi ve CD anahtarını falan istedi ama kütüphanemde CS anahtarı yok. Nasıl çözebilirim?

Bir Steam hesabını satın alabilir veya satabilir miyim?

Steam hesapları satın alınamaz veya satılamazlar.

Steam hesabımın satın alındığı veya satıldığı öğrenilirse ne olur?

Eğer bir Steam hesabının satın alındığı ya da satıldığı ortaya çıkarsa o hesap kalıcı olarak kilitlenebilir. Hesap kısıtlamalarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen Askıya Alınmış Steam Hesapları makalesine göz atın.

Kullanici sözlemesine göre hesap alimi ve satimi yapmak yasak. Gerisi size kalmis.
Steam'in böyle bir hakkı var.

Sanırım 2003 yılında vs. açılmış eski bir hesap satın aldınız. Ve büyük ihtimalle içinde 10 yıllık/5 yıllık CS:GO tecrübe jetonu olduğu için aldınız. Eski hesap satın alanlar sırf bunun için hesap satın alıyor genelde.

...ama kütüphanemde CS anahtarı yok. Nasıl çözebilirim?

Steam destek ondan bahsetmiyor zaten. Bahsettikleri anahtar hesap ilk açıldığında aktifleştirilen Half-Life Platinum Pack vs. gibi bir paketin anahtardır. Bu CD anahtarını bilmediğinizi var sayarsak hesabın kilidini kaldırtmanız mümkün değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı