Steam satın alınan oyun beklemede kaldı

Nazımeşref

Yoctopat
Daha fazla  
Ben bu sabah 18.30 sularında açtığım yeni hesaptan tam 4 oyun aldım ve bu oyunların toplamı 487,39 TL tuttu. Ben bu parayı ödedim ve kartımdan para çekildi fakat oyun kütüphaneme gelmedi. Ben de bu sebeple anlık panik yaptım. Ama oturup düşündüğümde ise satın alma geçmişine bakmak aklıma geldi baktığımda oyunlar satın alınmış, teslim edilmiş gözüküyordu. Bunda bir sıkıntı yok ama son işlemdeki satın alınan oyunlar beklemede duruyordu ve neden böyle olduğunu anlamadım. Bu yüzden siz değerli insanlara sorma gereğinde bulundum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum çünkü benim için yüklü miktarda bir para. Öğrenciyim ve bayramda aldığım paralar ile satın almıştım umarım boşa gitmemiştir. Şimdiden teşekkürler. Saat 21:05 oyunlar hala gelmedi.

Hocam 1gün sonra geliyor size ben cüzdana para atıyorum bende de beklemede diyor fakat tam 1 gün olunca geliyor.

Eyvallah hocam sağ olasın.

Steam desteğe yazıyorsun hocam. Onlar düzeltir bir sıkıntı varsa direkt.

Hocam onlarda çok ilgisiz davranıyorlar 2. mesaj olarak bilgilerimi istiyorlar atıyorum başka geri dönüş yapmıyorlar.

Şu an Steam'de problem var galiba ben satın alım yapamıyorum. 1-2 gün daha bekleyin olmaz ise Steam desteğe yazın. Bazen ödemeyi onaya falan alıyorlar gecikebiliyor oyunun gelmesi.

Saat 9 da 1053 tane sorun tespit edilmiş Steam'le alakalı birçok Türk kullanıcı Steam'den satın alım yaptığı için böyle sorunlar olmuş gibi duruyor.

Geri
Yukarı