Çözüldü Steam "satış listelemeleri bekletmede" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeki Fırıldak

Hectopat
Arkadaşlar satış yaparken böyle bir şeyle karşılaştım ve bekletme sonu 1 Ocak diyor. Yani bu itemleri 1 Ocakta mı satabileceğim?

Screenshot_6.png

Çözüm
Tam 1 hafta dolduğunu sanmıyorum saatini hatırlamadığım için.

Saatiyle, dakikasıyla ve saniyesiyle beraber tam 1 hafta olması gerekiyor. Süre dolduktan sonra oluşturduğunuz listelerin kısıtlamaya takılmaması gerek.

Saatini hatırlamıyorsanız 1 gün fazladan bekleyin. Daha sonra tekrar farklı bir öğeyi listeleyerek denersiniz.
Mobil onay sistemini kullanmıyorsanız satışlar 15 gün bekletiliyor.

Bekleme süresi bittikten sonra satılabilecek. Eğer beklemek istemiyorsanız Steam Guard'ı mobil üzerinden kullanın.

Hocam zaten telefonumda Steam Guard kurulu ama yine de bekletiyor ve şu an "confırmatıons" kısmından oyunları seçip onaylıyorum ama beklemeye sokuyor.

Aşağıdaki bilgiye göz atınız.

Mobil Kimlik Doğrulayıcı Eklendi;

Bir Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcısı hesabınız için ek güvenlik sağlar. Bir doğrulayıcıyı eklemek mevcut kısıtlamaları anında kaldırmayacaktır. Kimlik doğrulayıcısını ekledikten sonra ilk 7 gün içinde oluşturulan takaslara 15 güne kadar takas bekletmesi uygulanmaya devam edecektir. Bu, öğelerinizin korunmaya devam etmesini sağlar ve eğer kötü niyetli bir kişi hesabınıza bir kimlik doğrulayıcısı eklerse, size hesabınızı kurtarmak için zaman tanır.

Eğer hesabınız zaten e-posta yoluyla Steam Guard tarafından korunuyorsa, takasta ve Topluluk Pazarı'nı kullanmada yeni kısıtlamalara maruz kalmayacaksınız. Eğer hesabınız e-posta veya mobil uygulama yoluyla Steam Guard tarafından korunmuyorsa, Steam Guard'ın yakın zamanda etkinleştirilmesinden dolayı 15 günlük takas ve Topluluk Pazarı kısıtlaması uygulanacaktır.

Tam 1 hafta oldu mu peki? Saatiyle beraber.

Aşağıdaki bilgiye göz atınız.

Mobil kimlik doğrulayıcı eklendi;

Bir Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcısı hesabınız için ek güvenlik sağlar. Bir doğrulayıcıyı eklemek mevcut kısıtlamaları anında kaldırmayacaktır. Kimlik doğrulayıcısını ekledikten sonra ilk 7 gün içinde oluşturulan takaslara 15 güne kadar takas bekletmesi uygulanmaya devam edecektir. Bu, öğelerinizin korunmaya devam etmesini sağlar ve eğer kötü niyetli bir kişi hesabınıza bir kimlik doğrulayıcısı eklerse, size hesabınızı kurtarmak için zaman tanır.

Eğer hesabınız zaten e-posta yoluyla Steam Guard tarafından korunuyorsa, takasta ve topluluk pazarı'nı kullanmada yeni kısıtlamalara maruz kalmayacaksınız. Eğer hesabınız e-posta veya mobil uygulama yoluyla Steam Guard tarafından korunmuyorsa, Steam Guard'ın yakın zamanda etkinleştirilmesinden dolayı 15 günlük takas ve topluluk pazarı kısıtlaması uygulanacaktır.

Tam 1 hafta doldu mu peki? Saatiyle beraber.

Saatiyle, dakikasıyla ve saniyesiyle beraber tam 1 hafta olması gerekiyor. Süre dolduktan sonra oluşturduğunuz listelerin kısıtlamaya takılmaması gerek.

Saatini hatırlamıyorsanız 1 gün fazladan bekleyin. Daha sonra tekrar farklı bir öğeyi listeleyerek denersiniz.

Çözüm

Tamamdır iyi sosyaller.

Geri
Yukarı