Steam sattığım ürünün parası gelmedi

Algoritmasının nasıl işlediği hakkında kimse net bir şey bilmiyor.

Ben de internette, kredi kartıyla alım yaparsa bekleme süresi veriyor tarzında bir şey okumuştum. Geçtiğimiz günlerde üç tane ürün sattım ve ikisini beklemeye aldı. Beklemeye alan paralar da ürünlerimi satın alan kişileri ekledim ve konuştum. Kredi kartıyla Steam bakiyesi yükleyerek ürünlerimi satın aldıklarını belirtmişlerdi. Sanırım bu iddia da ağır basıyor.

Ben de internette, kredi kartıyla alım yaparsa bekleme süresi veriyor tarzında bir şey okumuştum. Geçtiğimiz günlerde üç tane ürün sattım ve ikisini beklemeye aldı. Beklemeye alan paralar da ürünlerimi satın alan kişileri ekledim ve konuştum. Kredi kartıyla Steam bakiyesi yükleyerek ürünlerimi satın aldıklarını belirtmişlerdi. Sanırım bu iddia da ağır basıyor.

3 tane ürün sattım 2 tanesini beklemeye aldı 1 tanesinin parasını verdi çok komik bir durum birazcık bakındım ve bazıları da pazar fiyatından absürt bir fiyata satarsan beklemeye alınacağı söylenmiş ben 5 10 TL altına satmıştım hızlı satılsın diye şu anda 650 TL beklemede 24 saat sonra ulaşılabilir gösteriyor çok saçma iş dün satmamım nedeni oyunun erken erişim sürümünü almaktı 2 gün sonra çıkıyor zaten beklemeye alacaksa bari 3 ünüde alsaydı 😀

@Gesture, yapacak bir şey yok. Sanırım sonradan eklenmiş. Ben de ürünümü sattığımda böyle beklemeyle karşılaştım ve internetten araştırma yaptığımda bu bilgiye edinmiştim. Bu arada ben de ürünü 15 kuruş daha aşağısına koymuştum. 15 kuruş için paramı 48 saat beklettiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı