Steam sepet değerlendirmesi

sheeya

Femtopat
Daha fazla  
Dün akşam açtığım konuyla aynı içerik yorumlarda sepete attığım oyunlar Epic'te beleşe verilmiş dendi çoğu kişi tarafından bende bakınca aldığımı fark ettim yeni bir sepet yaptım fakat hepsini alamayabilirim önerilere ve eleştiriye açığım yine.

Steam 30.10.2023 13_10_39.png

Hocam bilemedim birazcık daha araştırabilirsiniz ama bu listede forza horizon 4 görmek isterim ve kesinlikle resident evil kalmalı gibi alıcaksanız simdiden hayırlı olsun <3

Stray'i almadan önce videolarını izle herkese hitap edecek bir oyun değil.
Devil May Cry 5'in fiyatı dolara geçsek bile çok artmayacak (10 dolara satılıyor) hatta önerilen fiyata uyarlarsa daha ucuz bile olabilir. Almayı düşündüğün başka oyun varsa devil may cry'ı sonra alabilirsin.

Stray ve RE gereksiz pahalı, kötü oyunlar değiller. Tercih senin.

Stray'i almadan önce videolarını izle herkese hitap edecek bir oyun değil.
Devil May Cry 5'in fiyatı dolara geçsek bile çok artmayacak (10 dolara satılıyor) hatta önerilen fiyata uyarlarsa daha ucuz bile olabilir. Almayı düşündüğün başka oyun varsa Devil May Cry'ı sonra alabilirsin.

Hocam bilemedim birazcık daha araştırabilirsiniz ama bu listede Forza Horizon 4 görmek isterim ve kesinlikle Resident Evil kalmalı gibi alacaksanız simdiden hayırlı olsun <3

Sistemim iyi değil oyunları GeForce NOW'dan oynuyorum ve evet hepsini almayadabilirim biraz fazla tuttu RE ve DMC5 bayağıdır istiyordum dolar makarasını duyunca dedim kaçmasın haklısınız pahalılar teşekkürler

Hocam 6 yıllık oyuna ben o kadar para vermezdim şahsen.

Yani RE2 veya RE3 de düşünülebilir çok oynamıyor arası.

Dün akşam açtığım konuyla aynı içerik yorumlarda sepete attığım oyunlar Epic'te beleşe verilmiş dendi çoğu kişi tarafından bende bakınca aldığımı fark ettim yeni bir sepet yaptım fakat hepsini alamayabilirim önerilere ve eleştiriye açığım yine.

Eki Görüntüle 1996413

Hocam Dead Cells bundle linkini alabilir miyim bende gözükmüyor.
Oyunlardan tekine sahip olmam lazım galiba.

1698666023190.png

Sepette tek sıkıntı stray gibi eğer size hitap ediyorsa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı