Steam sepeti nasıl?

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Ekran görüntüsü 2023-05-21 115746.png

Dragon Age serisi nasıldır? Bir tek ondan şüpheliyim. Ya bunları alıcam ya da Bioware Mega Collection ı çıkarıp yerine EA Sci-Fi Collection alacağım. Eklemek istedğiniz oyun varsa çok pahalı olmadığı sürece önerilere açığım.

Genel olarak güzel. V Rising güzel bir oyun. TES V kesinlikle alınır. Orijinal sürümü modladığın zaman SE ile aynı şey oluyordu. Ama yazın fiyatı 30 TL'den 180'e çıkmış, artık SE almak daha mantıklı. Dragon Age oyunları özellikle Origins iyi olsa da türün hayranı değilsen sana gitmeyebilirler. Artık daha niş bir kitleye hitap ediyorlar. O açıdan biraz riskli. Mass Effect bir aksiyon RPG klasiği, kesinlikle alınmalı. Dead Space'in ilk iki oyunu da gayet iyidir. Üçü belki seversin belki sevmezsin.

Ben olsam Sepetten Bioware ve Dead Space paketlerini çıkarıp yerine Sci-Fi paketi alırdım. Artan parayı nasıl değerlendireceğin de sana bağlı.

Genel olarak güzel. V Rising güzel bir oyun. Tes v kesinlikle alınır. Orijinal sürümü modladığın zaman SE ile aynı şey oluyordu. Ama yazın fiyatı 30 TL'den 180'e çıkmış, artık SE almak daha mantıklı. Dragon age oyunları özellikle Origins iyi olsa da türün hayranı değilsen sana gitmeyebilirler. Artık daha nıs bir kitleye hitap ediyorlar. O açıdan biraz riskli. Mass Effect bir aksiyon RPG klasiği, kesinlikle alınmalı. Dead Space'in ilk iki oyunu da gayet iyidir. Üçü belki seversin belki sevmezsin.

Ben olsam sepetten bioware ve Dead Space paketlerini çıkarıp yerine sci-fi paketi alırdım. Artan parayı nasıl değerlendireceğin de sana bağlı.

Teşekkürler, Dragon age i biraz araştırdım nedense içine çekemedi beni. Onu çıkarıp sci-fi paketini alacağım. Skyrim, V Rising, Mass Effect almayı düşündüğüm oyunlardı zaten. Paket sayesinde yanına 15 liraya Dead Space serisini eklemiş olurum.
Metro serisini oynamadıysanız kesinlikle alın 49 TL şu an tüm oyunlarıyla.
Teşekkürler, alıp oynamıştım.

Eki Görüntüle 1787174

Dragon age serisi nasıldır? Bir tek ondan şüpheliyim. Ya bunları alacağım ya da Bioware Mega Collection ı çıkarıp yerine EA Sci-Fi Collection alacağım. Eklemek istedğiniz oyun varsa çok pahalı olmadığı sürece önerilere açığım.

Dragon age kesinlikle oynanması gereken bir seri. Hele ki Origins beni zamanında çok büyülemişti. Dragon age 2 ve Inqustion'dan bu tadı alamamıştım. Ama hikayesi için değer. V Rising zamnlanmadan önce oynanmalı. Dead Space hayranı değilim ancak insanlar oyun serisink genelce beğeniyor o size kalmış. Beni ayrıca Mass Effect'de sarmadı halbuki türü çok severim. Uzay temalı RPG...İlk oyun sarmayınca diğer oyunlara hiç bakmadım. Skyrim bu listeye çok güzel uymuş. Oradaki o RPG hissini başka yerde bulamadım.

Eki Görüntüle 1787174

Dragon Age serisi nasıldır? Bir tek ondan şüpheliyim. Ya bunları alıcam ya da Bioware Mega Collection ı çıkarıp yerine EA Sci-Fi Collection alacağım. Eklemek istedğiniz oyun varsa çok pahalı olmadığı sürece önerilere açığım.
Tek başına Skyrim seni ölene kadar oynatır bu arada aşağıda yazanlara aldırış etmeyin.Dead space on numara bir oyundur,Mass Effecti yerden yere vurur.Oynamadiysaniz Bioshock öneririm Bioshock oynamamış birisi hikayeli oyunlar hakkında konuşmasın.

Geri
Yukarı