Steam sepetim nasıl?

FozyMen

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
1688421550389.png

Oyun önerileriniz var mı ya da başka hangi oyunları alabilirim?

Arma 3 var hocam 40 TL bütçem var.

Fotoğrafta 31,85 tutarınız var eğer bu 40TL 31, 85+8.15 ise size önerim Half-Life Opposing Force ve Half-Life Blue Shift olacaktır. Eski fakat çok güzel oyunlar Half-Life 1'den bile daha çok eğlendim. Üstelik fiyatları 2.10 TL tutuyor.

Fotoğrafta 31,85 tutarınız var eğer bu 40TL 31, 85+8.15 ise size önerim Half-Life opposing Force ve Half-Life Blue Shift olacaktır. Eski fakat çok güzel oyunlar Half-Life 1'den bile daha çok eğlendim. Üstelik fiyatları 2.10 TL tutuyor.

Valve completion pack alınır mı? Peki?

Bunları düşünebilirim hocam sağ olun.

Bence JC4 yerine JC3 daha iyi tercih olur. Üstelik JC4 zamanında Epic Games'te bedava dağıtılmıştı belki arkadaşta vardır.

Valve completion pack alınır mı? Peki?

Hocam o size kalmış şahsen ben Half-Life alıp geçtim. Eğer oradaki oyunları seviyorsanız alın derim çok mâkul fiyat.

Bence JC4 yerine JC3 daha iyi tercih olur. Üstelik JC4 zamanında Epic Games'te bedava dağıtılmıştı belki arkadaşta vardır.

Hocam o size kalmış şahsen ben Half-Life alıp geçtim. Eğer oradaki oyunları seviyorsanız alın derim çok mâkul fiyat.

Just Cause 3 var JC4 ise berbat bana göre Valve'deki oyunlar kötü ama alırsan kar yapıyorsun bilmiyorum ya.

Kaliteli yapımlar var özellikle tabs çok sarıyor.

Just Cause 3 var JC4 ise berbat bana göre Valve'deki oyunlar kötü ama alırsan kar yapıyorsun bilmiyorum ya.

Kar yapıyorsun düşüncesi saçma oynanılmayacak eski oyunlara para verilmez. 1-2 yıl önce 25 TL'ye indirimde almıştım çoğu oyuna dokunmadım kart vs düştüğü de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı