Steam sepetimdeki gereksiz gördüğünüz oyunlar neler?

Metro serisinde 3 oyun var onu düşün birde. Üstüne metronun atmosferinden iyi oyun bir kaç tane var yani aşırı iyi.
Hocam neyi çıkartayım sizce?
1679248474735.png

@GeraltOf_Rivia

Metal Gear bende de var ama herkes yarım dedi oyuna oyun bitmemiş ondan oynamadım, son oyunu bilmiyorum, BioShock koleksiyona bak.

Hocam Metro serisinin Exodus harici mi alayım yani diğer iki oyunu mu alayım Exodus hariç. Yoksa dursun mu?
50 TL çok fazla neredeyse 3,4 oyun daha alabilirim. Biosock almayı düşünmüyorum pek tarzım değil.

Hocam Metro serisinin Exodus harici mi alayım yani diğer iki oyunu mu alayım Exodus hariç. Yoksa dursun mu?
50 TL çok fazla neredeyse 3,4 oyun daha alabilirim. Biosock almayı düşünmüyorum pek tarzım değil.
Metro serisi sana 3 oyun +1 büyük DLC kazandırıyor. Emin ol çok güzel oyunlar. Diğer oyunlar zaten ucuz 6tl tanesi. İleride zam gelir alamazsın birde. 50tl ye mesela metro serisini almadın ne alabilirsin ki?

Bence hiçbirini çıkarma. Slay the Spire en çıkarılası ki o da kart oyunları arasında en iyi 2 3 oyundan birisi. Zam yerlerse üzülürsün, bunları bir şekilde almaya çalış. Önceki listeden net daha iyi. Öteki de kötü değildi ancak ben Metro serisine değişmem Prototype, Fear ve Sniper Elite 4 oyunlarını. Bioshock da herkese hitap edemiyor.

Bence hiçbirini çıkarma. Slay the Spire en çıkarılası ki o da kart oyunları arasında en iyi 2 3 oyundan birisi. Zam yerlerse üzülürsün, bunları bir şekilde almaya çalış. Önceki listeden net daha iyi. Öteki de kötü değildi ancak ben Metro serisine değişmem Prototype, Fear ve Sniper Elite 4 oyunlarını. Bioshock da herkese hitap edemiyor.
Bu hafta harçıklar ile tamamlar alırım oyunları :)

Fear tarzı çok hoşuma gitmişti aslında.
Fear Collection'ı çıkarmayın 3 ana oyun ve DLC 'Leri 12 TL, bu oyunlar için bedava fiyat ve zam yeme olasılığı da var. Bütün seriyi bitirmiş biri olarak kesin oynayın. derim özellikle 1. ve 2. oyun çok iyidir 3. orta. Korku ve askiyonu çok iyi harmanlamış oyundur eski olmasına bakmayın günümüzde bile oynanır. Değerini bilen azdır.

Bunun dışında liste güzel kendi sevdiğiniz türe göre oluşturun listenizi. Burada çoğu kişi bilmediği oyun görünce onu çıkar diyebilir ya da herkesin zevkleri farklı olduğu için yanlış yönlendirme olabilir, bunları da dikkate alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı