Steam sepetimdeki oyunlar alınır mı?

Daha fazla  
Şimdilik bu oyunları almayı düşünüyorum ekle ya da çıkar dediğiniz var mı? Son olarak almaya değerler mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-03-17-39-21-395-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-03-03-17-39-21-395-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    238,1 KB · Görüntüleme: 100
Hepsi de taze zam yediğinden insanın alınır demeye dili varmıyor ancak Unity hariç hiçbiri kötü değil, Portal’lar zaten efsane. Alınabilir.

Unity abartıldığı kadar kötü değil, lakin ben DLC'de sıkılıp bırakmıştım.
Unity abartıldığı sebeplere tek tek bakarsak bence şu an insanlar tarafından olduğundan daha iyi şekilde hatırlanıyor.

Şu anda insanların aklında en çok kalan ve muhtemelen bir çok kişinin de başkalarından duyduğu hata mevzusu konusunda ilk günlerde gerçekten rezalet durumda olsa da, hatalarından arındırılmış bir şekilde akıcı kare hızı ile birlikte oynayınca asıl oyunun hataları göze daha çok çarpıyor. Kaldı ki bir oyun gerçekten iyiyse hata falan kimse umursamıyor, “Skyrim, AC Unity, Elden Ring, Cyberpunk” hangisi iyi hangisi kötü tahmin etmek zor olmasa gerek.

Neyse, Unity’nin sıkıntılarından ilki rezalet hikayesi ve sunumu. Spoilera girmeden geçiyorum oynanışa, belki de AC oyunları arasında en kötüsü. Yavaş mı yavaş, aşırı kolay olan bu garip sistem yüzünden mümkün olduğunca savaşa girmedim. Açık dünyada binalar falan iyi güzel ama belki de en yapay hissettireni AC’ler arasında. Çünkü şehri ihtilal cart curt diye tıka basa doldurmuşlar ve eğer depar ata ata koşmayı bir saniyeliğine bırakıp insanlara bakarsanız hepsinin içi boş modellerden ibaret olduğunu farkedersiniz. Hele bazı yerlerde çok rezalet, bulursam ekran görüntüsünü atarım. Bu saydığım eksiler pek çok AC oyununda var ama Unity’de çok daha fazla sayıda ve göze batar şekilde. Onlarca oyuna sahip bu seride daha iyi seçenekler mevcut, onlara yönelmenizi tavsiye ediyorum (Syndicate önerimdir). Unity’nin gözümdeki tek iyi yanı mükemmel grafikleri, renk paleti ve karakter kostumizasyonu konusunda yeterince çeşitli olması…

Bu oyunları aldığın zaman Ubisoft ve Valve şirketinin, kahve içtikten sonra ağızlarını silmek için kullanacakları peçete masrafını karşılamış olacaksın. Hayat onlara cappuccino, bize nescafe.

Unity hariç diğerlerini oynadım ve bitirdim. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı