Steam sepetimdeki oyunlar alınır mı?

Fotoğraftaki oyunlar indirimde şu an, alınır mı? Yoksa bunun yerine Starfield mi alsam? Not: Ayda yılda bir bilgisayar yüzü görüyorum o yüzden Game Pass'ta olması önemli değil ve sahip olma takıntım var. Sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230804_002702.jpg
    IMG_20230804_002702.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 121
Bu konu dün akşam açılmamış mıydı? Hatta Gamepass vs Steam olmuştu. Sepete gelirsek alternatif tarihe ilginiz varsa Wolfenstein serisi sizi üzmez.

Evet açıldı bir arkadaş açtı bende bu sepete gerçekten ilgi duydum ve bu konuyu açmak istedim gerçekten bu sepet alınır mı? Yoksa Starfield mi almalıyım?
Sepette 11 oyun var karşılarında ise sadece Starfield. Sepetteki çoğu oyun ahım şahım oyunlar değil lakin Starfield'ın da nasıl çıkacağını bilmiyoruz. Optimizasyon sorunları %99 olur belkide fiyat güncellemesi de yapılır. Ayrıca sepetteki çoğu oyun da gamepass'te var oynamak isterseniz ordan oynarsınız. Ben min 100-150 saat gömeceğim bir oyunu satın almak isterim ve tercihimi Starfield'dan yana kullanırdım.

Sepette 11 oyun var karşılarında ise sadece Starfield. Sepetteki çoğu oyun ahım şahım oyunlar değil lakin Starfield'ın da nasıl çıkacağını bilmiyoruz. Optimizasyon sorunları %99 olur belki de fiyat güncellemesi de yapılır. Ayrıca sepetteki çoğu oyun da Game Pass'te var oynamak isterseniz oradan oynarsınız. Benmin 100-150 saat gömeceğim bir oyunu satın almak isterim ve tercihimi Starfield'dan yana kullanırdım.

Yakında Starfield gibi bir oyun çıkmayacak en az 2 sene var o kalitede bir oyun çıkmasına o yüzden Starfield alacağım sence doğru mu kararım?

Geri
Yukarı