Steam Shift Tab Sorunu

elrichohenheim

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar steamdan oyun aldım, payday2 oyunu. Etkinleştirdim kurdum oynuyorum fakat oyun içinde shift-tab tuşu ile açılan steam menüsünü açamıyorum.

Evet bütün oyunlarda sorunusuz çalşıyor payday 2 de sorunsuz çalışıyor ama tek problem shift -tab ile oyunda açılan ileti gönderme bölümüne giremiyorum.Ayrıca windows 8 nvidanın çıkarttığı son driverlar ile çok uyumsuz pc çöküyodu. Nerdeyse durmadan görüntü bağdaştırcısı kesildi demekten bıktım. Windows 7 ultimate dual boot yaptım oyun windows 7 multimedia windows 8.

Kazıklanmışsın. Bu bir bakkal kartı. Bir de önerilere tam cevap ver lütfen. Sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Beta'ya katıldın mı katılmadın mı? Çözüm mü arıyorsun yoksa Windows 8'den yakınmak için mi konu açtın?

Recep bey size galiba yanlış anlaşılıyorum. Payday 2 steam shift tab sorunu çözdüm çözüm isteyenlere bana özel mesaj atabilirler. Ayrıca Windows 8 kullanıyorum ve çok kullanışlı Windows 8´i karalamak gibi bir niyetim yok. Ayrıca betaya katılmadım . İyi forumlar.

Çözüm isteyenler neden sana özel mesaj atsın? Ben hayatımda böyle saçma sapan bi zihniyet görmedim kusura bakma. Özel mesaj atılacakmış... Ya siz neyin kafasındasınız arkadaşlar ya. Bu ne bencilliktir. Çözdüysen yaz herkes yararlansın....

Çözümü yazmalısın. Forum kuralıdır.

arkadasşar ben de dota oynuyorum ayarlardan ve kütüphaneden steam arayüzü açık ama hala oyunda shift tab calısmıyor baska baska bilgisayarımdan hesabımı acıp girdigim zaman shift tab calısıyor ama ana bilgisayarımda böyle bir sorun var bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı