Steam Shift Tab yeri Çince gözüküyor

Oyuna girip Shift Tab yaptığımda birinin profiline bakarken her yer Çince masaüstündeki Steam'de her yer Türkçe ama oyundan Shift taba geldiğim zaman bazı yerler Türkçe bazı yerler Çince güvenlik için hesabın şifresini değiştirdim telefon guard filan var.

Hesap ayarlarından dil kısmına bakın, eğer siz ellemediyseniz hesabınız çalınmış olabilir. Daha önce başıma gelmişti benim de, hesabın ve e-postanın şifrelerini değiştirip Steam Guard'ı kontrol etmekte fayda var.

Dostum hiç bilgilerini paylaştın mı veya hiç değişik bir link aldın mı?

1 hafta önce virüs bulaştıydı kartımdan 100 TL çekmişlerdi filan format attım her şeyimi kurtardım Steam şifrelerini bayağı değiştirdim.

Hesap ayarlarından dil kısmına bakın, eğer siz ellemediyseniz hesabınız çalınmış olabilir. Daha önce başıma gelmişti benim de, hesabın ve e-postanın şifrelerini değiştirip Steam Guard'ı kontrol etmekte fayda var.

Oralar filan hep Türkçe.

Bende Rusça oluyor. Steam'in ayarlarından dil kısmı Türkçe. Ama Shift + TAB veya Steam'in uygulamasında değil, Steamin sitesinde Rusça oluyor. Çerezlerden turkish yapıyorum ama sadece geçici çözüm bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı