Steam şifre doğru olduğu halde girmiyor

Darx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050,İ7 11.NESİL,16GB RAM
MONSTER ABRA A5 18.2.2
Steam hesabım bir anda cıkıs yaptı ve korkup sifre falan her şeyi değiştirdim, geri giriş yaptım fakat Steam Guard acmak icin telefondan giremedim, sifre yanlış diyor. Teyit ettim doğru.

Ben bu sorunu, "şifremi unuttum" yöntemiyle çözmüştüm. Çok nadir yaşadığım bir problemdi. Bazen ise başka platformlarda girdiğim doğru parolayı kabul etmiyordu. Steam Guard mutlaka çalışır durumda kalsın.

Ben bu sorunu, "şifremi unuttum" yöntemiyle çözmüştüm. Çok nadir yaşadığım bir problemdi. Bazen ise başka platformlarda girdiğim doğru parolayı kabul etmiyordu. Steam Guard mutlaka çalışır durumda kalsın.

Peki bir anda çıkış yapmasına ne dersin tüm cihazlarda oturumu kapattı sence çalınma tehlikesi var mıdır?

bende de bir ara oldu üstünden 6-7 saat geçti yaptım oldu. kendi kendine atmıştı. bence biraz bekleyin hatta 1 gün bekleyin derim sonra tekrar yapın yada başka cihazdan yapın. olmadı vpn ile yapın oda olmadı destek yazarsın. eğer korsan bir şey indirmedinse sorun olmaz gibi.

Peki bir anda çıkış yapmasına ne dersin tüm cihazlarda oturumu kapattı sence çalınma tehlikesi var mıdır?
1667410308718.png

En alttaki seçenekten oturumları kapattıktan sonra şifrenizi değiştirmeyi deneyin. Problem tekrarlanırsa Steam Support'a yazın.

Bende de bir ara oldu üstünden 6-7 saat geçti yaptım oldu. Kendi kendine atmıştı. Bence biraz bekleyin hatta 1 gün bekleyin derim sonra tekrar yapın ya da başka cihazdan yapın. Olmadı VPN ile yapın o da olmadı destek yazarsın. Eğer korsan bir şey indirmedinse sorun olmaz gibi.

Zamanında keylogger yedim eski bilgisayarımda geri aldım sonra sifre değistirip mobil kimlik doğrulayıcı açtım sonra birsure gectikten sonra Steam'den attı beni şu an girdim ama telefondan sokmuyor doğru gidiğim halde sizce calınma tehlikesi hala var mıdır?

Bir şey olacağını sanmıyorum ama e-posta yi da değiştirdiniz mi keyloggerdan sonra?

Oturum kapandığında değiştirdim ondan önce de şifreyi değiştirmiştim

Ve yine olmadı😔

Geri
Yukarı