Epic Games şifre doğru olduğu halde hatalı diyor

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba az önce Epic Games üzerinden Rogue Company oynamak istedim fakat indiresim gelmediği için GeForce NOW'dan oynamak istedim fakat Epic Games hesabıma bir türlü giriş yapamadım şifrenin ve mailin doğru olduğuna eminim fakat bir türlü giriş yapamadım bilgisayarımdan rahatlıkla giriş yapabiliyorum fakat GeForce NOW'dan hiçbir şekilde giriş yapamıyorum bunun çözümünü bilen var mı?

Şifre ve mail doğru olduğu halde giriş yapmama gibi bir durum söz konusu olamaz (iki dünya bir araya geldiğinde yaşanacak istisnalar haricinde). Kesinlikle bir yanlışlık vardır.

Şifre ve mail doğru olduğu halde giriş yapmama gibi bir durum söz konusu olamaz (iki dünya bir araya geldiğinde yaşanacak istisnalar haricinde). Kesinlikle bir yanlışlık vardır.
Eminim hocam. Kendi bilgisayarımdan kopyala yapıştır yapınca bir sıkıntı olmuyor fakat kendim yazınca kabul etmiyor garip bir şekilde.

Eminim hocam. Kendi bilgisayarımdan kopyala yapıştır yapınca bir sıkıntı olmuyor fakat kendim yazınca kabul etmiyor garip bir şekilde.

Bende eminim ki bir yanlışınız kesinlikle vardır. Koskoca Epic Games'in veritabanı yada arayüzü "Aaa eliyle giriyor hata vereyim madem" diyecek değil ya.

Geri
Yukarı