Steam şifre vermeden oyun paylaşmanın bir yolu var mı?

emir saki

Picopat
Daha fazla  
Steam'de arkadaşımla bir oyun paylaşacağım ama hesap bilgilerimi vermek istemiyorum. Nasıl bilgilerimi vermeden oyun paylaşabilirim veya aile paylaşımından başka bir yol var mı?

Steam'de arkadaşımla bir oyun paylaşacağım ama hesap bilgilerimi vermek istemiyorum. Nasıl bilgilerimi vermeden oyun paylaşabilirim veya aile paylaşımından başka bir yol var mı?
QR kodunu atar onu okutursunuz öyle giriş yapar.

Peki QR kodunu nereden görüntüleyebilirim?
Ve QR kodunu okutunca benim hesabıma giriş yapmış olur mu?
Oturumu kapatınca giriş yapma penceresinde bir QR kod var, arkadaşınız size onu atar. Mobil uygulamadan kodu okutur hesaba giriş yapmasını sağlarsınız.

Zerotier One programı veya Hamachi programı ile aynı ağmış gibi gösterip aile paylaşımı yapabilirsiniz.

ayrıca hesabınızı çaldığında tek mail ile geri alırsınız neden böyle bir şey yapıyorsunuz ki?

Eğer hesabı verdiğiniz kişi sürekli oynuyorsa aile paylaşımını açabilirsiniz ama o da her oyunda çalışmıyor.

Bu arkadaşım offline oldugunda oynayamıyorum mu demek oluyor?
Hayır, bu kişinin online olup olmaması ile alakalı değil, ayrı hesapta satın almışsınız gibi oynayabiliiyorsunuz ama rütbe sistemi olan oyunlar kötüye kullanım nedeni ile açılmıyor.

Geri
Yukarı