Steam Sonbahar İndirimi Başladı!

Düşük sistemim var. Max Payne 1 ve 2 düşünüyorum. Belki Mount and Blade: Warband olabilir. :D
Hocam Warband'i tereddütsüz bir şekilde alın. Hatta alabilirseniz tüm M&B Complete Edition alın. M&B, gerçekten 10 yıllık bir oyun olmasına rağmen hala gerek mod desteği olsun, gerek ise sunucuları ile kendini gerçekten oynatıyor. Ben de bağımlısıyım.

@Nowitzer Hocam güzel mod öneriniz var mı? Oyunu defalarca bitirdim artık mod arayışına geçtim, oynadığım tek mod var o da Diplomacy -DLC'leri saymazsak- önerilerini bekliyorum.

@Nowitzer Hocam güzel mod öneriniz var mı? Oyunu defalarca bitirdim artık mod arayışına geçtim, oynadığım tek mod var o da Diplomacy -DLC'leri saymazsak- önerilerini bekliyorum.
Light and Darkness, Osmanlı V2.5, Azgad, Anno Domini, Cihat ve Haçlılar, Warsword Conquest, ACOK, Emir Timur, Evlat, Evlat Tatil, Red Wars, Laigle, Parabellum, İsyan Modu, Balkanların Fethi, 16Th Century, Perisno, Nova Aetas, Prophesy of Pendor, Gekokujo, In the Name of Jerusalem, Kayı Beyliğinin Dirilişi... Şuanlık aklıma gelenler bunlar hocam.

Light and Darkness, Osmanlı V2.5, Azgad, Anno Domini, Cihat ve Haçlılar, Warsword Conquest, ACOK, Emir Timur, Evlat, Evlat Tatil, Red Wars, Laigle, Parabellum, İsyan Modu, Balkanların Fethi, 16Th Century, Perisno, Nova Aetas, Prophesy of Pendor, Gekokujo, In the Name of Jerusalem, Kayı Beyliğinin Dirilişi... Şuanlık aklıma gelenler bunlar hocam.
Biraz uzun sürecek sanırım ama bakacağım hocam, teşekkürler.

Steam'de Sonbahar İndirimi başladı. 100XP veren bir rozet kazanabilirsiniz, mağazaya girdiğinizde görebilirsiniz.
İndirim yine her zamanki gibi olmuş, aşırı inen bir oyun göremedim ben. Sizin gözünüze çarpan bu kesinlikle alınır dediğiniz oyunlar varsa bu konu altında paylaşın herkes faydalanmış olur böylece. :)

Doom 29.70 TL: Save 70% on DOOM on Steam
Hellblade 16 TL: Save 66% on Hellblade: Senua's Sacrifice on Steam
Ori and the Blind Forest 8 TL: Save 75% on Ori and the Blind Forest: Definitive Edition on Steam (Kesinlikle önerimdir, harika bir oyun)
Hocam dediğiniz oyunu aldım 2 tane var ve hangisini yükliyim.
Ekran Görüntüsü (66).png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı