Steam Sonbahar indirimi oyun önerisi

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar son bahar indiriminden oyun almayı düşünüyorum 150TL gibi bir toplam bütçem var. Genelde böyle savaş oyunları ve silah oyunlarını severim bir de grafikleri iyi olsun o tarz oyun varsa önerirseniz sevinirim.
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.
Ekran kartı: AMD RX 550 2 GB.
RAM: 8 GB.
Ben hunt: Showdown almayı planlayorum ama oyunda tekli oynanabiliyor mu?
Cevaplarsanız sevinirim.
İyi günler.

Arkadaşlar son bahar indiriminden oyun almayı düşünüyorum 150TL gibi bir toplam bütçem var. Genelde böyle savaş oyunları ve silah oyunlarını severim bir de grafikleri iyi olsun o tarz oyun varsa önerirseniz sevinirim.
Cevaplarsanız sevinirim.
İyi günler.
Sea Of Thieves
Dying Light
Savaş oyunları için BF1 güzel indirimde
Rainbow Six Siege
Super Hot

Cevaplarsanız sevinirim.
İyi günler.
Bence Rdr 2 al iyi pcye sahip olunca oynarsın şuan 98 tl normalde 150 tlye iniyordu şimdi 98 tl bidaha inmez bu fiyata hem oyun fiyatlarıda artacak o yüzden almanı öneririm rdr2 kalan paraylada gta 4 al gta 4 fen kalan paraylada subnautica alabilirsin

Bence Rdr 2 al iyi pcye sahip olunca oynarsın şuan 98 tl normalde 150 tlye iniyordu şimdi 98 tl bidaha inmez bu fiyata hem oyun fiyatlarıda artacak o yüzden almanı öneririm rdr2 kalan paraylada gta 4 al gta 4 fen kalan paraylada subnautica alabilirsin
Hocam Hunt:Showdown tekli oynanıyor mu acaba?

Geri
Yukarı