Steam Sonbahar İndiriminde ne aldınız/alacaksınız?

Bugün Witcher 1 ve 2 aldım. Witcher 3'e girmeden önce onları oynarım diye. Direkt 3. oyundan dalmak bana göre değil pek. Her oyun için böyle. Takıntılıyım bu konuda biraz. :)
Yalnız 1. oyun pek çekilecek gibi değil. Ben de satın aldım ama kesinlikle dayanamadım. 2. oyun ise 3. den aşağı kalır yanı yok neredeyse, oynanabilirlik çok yüksek.

AMD a6-7310 APU işlemcili AMD Radeon R5 M320 ekran kartlı bir PC ile oynayabileceğim oyunları almaya çalışıyorum.. H1Z1 i aldım pek fazla böyle oyunlar oynamamıştım biraz alışmam lazım.
Rocket League, ve Friday The 13th: The Game almayı düşünüyorum.

Birde sistem özelliklerimi yazdım bana hikaye tabanlı bir oyun önerebilir misiniz? Bugüne kadar hiç hikaye tabanlı oyun oynamadım hep multiplayer oyunlar oynadım( 8GB ram var birde).

Yalan yok bende sırf hikaye için aldım. Okuma ile yeterince tatmin olamıyorum. Çabuk çabuk oynamaya çalışacağım. :)

Rainbow Six Siege, Worms Armageddon ve Dying Light aldım. Dying Light'a çok hevesim var ama iş durumları dolayısıyla pek oynayamam diye düşünüyorum. Uzun bir senaryosu mu var?

Deus Ex Mankind Divided ve Season Pass, Witcher 3 GOTY daha önce PS4'te bitirmiştim ama bilgisayarda daha çok hoşuma gidiyor . Warhammer, diğer oyunlara birkaç dlc. Ve de HOİ4'ün yeni dlc' si için biraz para bıraktım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı