Steam sonbahar indiriminden oyun önerisi

HanDuo

Centipat
Makaleler
1
Bu oyunları almayı düşünüyorum sadece metro serisinde kararsızım. Sizce böyle alayım mı metro yerine bunu al dediğiniz oyun var mı?
Bir de fiyatı düşük bunu kesin kaçırma dediğiniz oyunlar varsa yazabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-27-00-25-57-922_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2022-11-27-00-25-57-922_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Asetto Corsa Tüm DLC'leriyle 15TL'ye aldım ama pişman oldum, Online girmesi mod kurması falan derken iade etmeye karar verdim. 3-4 Gün önce iade ettim bugün onaylandı 2 saat sonra para iadesi yapılınca The Witcher 3 alacağım, herkes tavsiye ediyor. Önerim: The Witcher 3
Hocam withcer 3 ekledim zaten saolun yinede.

Metro serisini kesinlikle oynayın hocam. Witcher da aynı şekilde. Sepet gayet güzel.

Forzayı görmemişim, 4 oynamanızı ben pek önermem. Direksiyonunuz da yoksa zevk vermez diye düşünüyorum.

Metro serisini kesinlikle oynayın hocam. Witcher da aynı şekilde. Sepet gayet güzel.

Forzayı görmemişim, 4 oynamanızı ben pek önermem. Direksiyonunuz da yoksa zevk vermez diye düşünüyorum.
Araba oyunu oynamak istiyordum asetto corsa aldım çok beğenmedim 15dk oynayıp çıkıyorum genelde.Forza 5 alacaktım çok pahalı olduğu için 4 alayım dedim siz böyle deyince kararsız kaldım.

Araba oyunu oynamak istiyordum asetto corsa aldım çok beğenmedim 15dk oynayıp çıkıyorum genelde.Forza 5 alacaktım çok pahalı olduğu için 4 alayım dedim siz böyle deyince kararsız kaldım.
Siz bilirsiniz fakat ben onun yerine RDR2 öneririm. Uzun soluklu alıp götürür sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı