Steam sonbahar indirimleri oyun önerisi

bekir1234

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
RTX 3050 Laptop GPU
İşlemci
Intel İ5 11.nesil
Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Steam sonbahar indirimleri başladı. 150 TL gibi bir bütçem var. Sistemim güzel ama düşük sistemli olursa daha iyi olur zira yüksek sistemli olan bilgisayar benim değil her zaman oynayamıyorum. Oyun önerir misiniz?
(Cyberpunk hariç)

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Steam sonbahar indirimleri başladı. 150 TL gibi bir bütçem var. Sistemim güzel ama düşük sistemli olursa daha iyi olur zira yüksek sistemli olan bilgisayar benim değil her zaman oynayamıyorum. Oyun önerir misiniz?
(Cyberpunk hariç)
Oynamadıysan Witcher 3 tek geçerim. 80tl idi tüm dlcler dahil. Üstüne başka oyun bile alırsın.

Oyunun zor olması sizin için sorun değilse Sekiro: Shadows Die Twice indirimde. Yayımcısı Activision olduğundan fiyatı her an artabilir bu fiyatta almak epey mantıklı olacaktır.

(Cyberpunk hariç)

Batman seviyorsanız 4 oyunu indirimde 15.30, bully 8.40, Resident Evil 4 13.87, GTA 4 Complete Edition 32.70, Fallout New Vegas ve Fallout 3 22.25, Dying Light 17.70, Soma 9.80 TL seçim sizlerin efenim.

(Cyberpunk hariç)
Sekiro hocam. Bütçenizi en iyi şekilde harcayacağınızı düşünüyorum.

Geri
Yukarı