Oyun Steam Strateji Festivali'ndeki bazı indirimli oyunlar

Oynayış süreleri oyunu iade etme süresiyle bağlantılı mı?

Steam'in genel kuralı 14 gün veya toplam 2 saat oynama süresi hocam. Bazen 2.5 - 3 saat oynanmasına rağmen iade alabiliyorlar. Kaç saat oynanış süresi olursa olsun tüm oyunlar için geçerli, oyunun ana menüsünde bir şey yapmadan bekleseniz bile yine 2 saatlik sürenizden gidiyor.

28 Ağustos'ta başlayıp 4 Eylül'de bitecek olan Steam Strateji Festivali'nde indirime giren oyunlardan bazılarını derlemeye ve görüşlerimi yazmaya çalıştım. Almayı düşündüğünüz oyunlar varsa değerlendirebilirsiniz. İyi sosyaller.

* Age of Empires IV 400 ₺ > 200 ₺ ( belgesel tadında bir hikayeye ve kaliteli grafiklere, akıcı oynanışa sahip son çıkan AOE oyunu. Türü sevenler kaçırmasın. )

* Iron Harvest 50 ₺ > 10 ₺ ( beğendiğim ve oynarken eğlendiğim bir oyun oldu. Hikayeyi arkadaşınızla oynayabiliyorsunuz Co-op desteği var. 1 kuru simit parasına satılıyor kaçırmayın derim. )

* Kingdom Rush 18 ₺ > 7.20 ₺ ( Tower defense oyunlarının şahıdır bana göre. Türü seviyorsanız mutlaka bir şans verin. Serinin diğer oyunlarına göz atmayı unutmayın. )

* For The King 32 ₺ > 8 ₺ ( bedavadan biraz pahalı. )

* The Wandering Village 40 ₺ > 30 ₺ ( fiyatı ilerleyen zamanlarda artacaktır. Türkçe dil desteğine sahip keyifli bir oyun. )

* They Are Billions 87.50 ₺ ( oyun indirimde değil ama zamlanma ihtimaline karşı ekledim, 30 $ fiyat etiketi var. Güzel ve zorlayıcı bir oyundur. Değerlendirmenizi öneririm. )

* Age of Darkness: Final Stand 66 ₺ > 44 ₺

* The Banner Saga 49 ₺ > 9.79 ₺ ( serinin diğer oyunlarına göz atmayı unutmayın. )

* XCOM 2 219 ₺ > 21.90 ₺

* Mindustry 18.5 ₺ > 8 ₺

* Sid Meier’s Civilization VI 219 ₺ > 21.90 ₺

* Stronghold Crusader 2 61 ₺ > 6 ₺

* The Riftbreaker 149 ₺ > 89.40 ₺ ( kule savunma ve üst inşa etmeye dayalı keyifli ve akıcı bulduğum bir oyun. Demosu mevcut, deneyebilirsiniz. )

* Kingdoms Reborn 32 ₺ > 25.60 ₺ ( arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunu. Yakında resmi Türkçe dil desteğinin ekleneceği yazılmış. )

* Hearts of Iron IV 340 ₺ > 102 ₺ ( efsaneyi açıklamaya gerek yok. Optimizasyonu pek iyi değil. Maalesef şubat ayında ciddi bir fiyat artışı yaşadı. Yine de türü seven arkadaşlar değerlendirebilir. )

Oyunların indirime girdiği zamanları, fiyatını ve diğer para birimlerindeki satış fiyatlarını buradan kontrol edebilirsiniz.

İstediğiniz oyunun ortalama kaç saat oynanış süresi sunduğunu buradan kontrol edebilirsiniz.
Keşke Desperados 3 ve Shadow Tactics'in DLC'si de indirime girseydi.

Age of 4 alınır mı arkadaşlar? HOI4, CIV ve EU4 oynadım ve çok seviyorum. Age of 4'te onlar gibi iyi mi? 200 verilir mi?

Kesinlikle alınır. Sırf hikayesi bile sizi oyuna bağlayacaktır. Belgesel tadında yapmışlar. Videolara bir göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rift breaker güzel bir oyun. Rift jump ile farklı haritalara atlıyorsun. Üssün birçok yerinden bir anda saldırılar geliyor. Zorlayıcı olabiliyor. Ama bir süre sonra oyun kendini çok tekrar ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı