Çözüldü Steam şu anda zaten bu bilgisayarda açık, yüklemenin devam edebilmesi için kapatılmalıdır

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Malekith

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarımda Steam ile alakalı bir şey olmamasına rağmen kurulum programı bu hatayı veriyor, görev yöneticisinde de Steam ile alakalı bir şey yok.

1566920490065.png

ÇÖZÜM: Konu onaylanmadan çözdüm. Sorunun çözümü çok garip, sebebi de kendisi kadar garip aslında. Ben İndirilenler klasörünü derli toplu tutmak için kurulum dosyasının adını SteamSetup.exe'den Steam.exe'ye çevirmiştim. Bu yazılımda kurulurken arka planda açık bir Steam.exe var mı diye bakıyor ve kendisini görüyor, kendisini görünce de bu bilgisayarda Steam'i açık zannediyor. Steam.exe'nin adını tekrar SteamSetup.exe yapınca çözüldü. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda Steam ile alakalı bir şey olmamasına rağmen kurulum programı bu hatayı veriyor, görev yöneticisinde de Steam ile alakalı bir şey yok.

Eki Görüntüle 432126

çözüm: konu onaylanmadan çözdüm. Sorunun çözümü çok garip, sebebi de kendisi kadar garip aslında. Ben indirilenler klasörünü derli toplu tutmak için kurulum dosyasının adını SteamSetup.exe'den Steam.exe'ye çevirmiştim. Bu yazılımda kurulurken arka planda açık bir Steam.exe var mı diye bakıyor ve kendisini görüyor, kendisini görünce de bu bilgisayarda Steam'i açık zannediyor. Steam.exe'nin adını tekrar SteamSetup.exe yapınca çözüldü. :D

Hort olacak ama teşekkür ederim sayenizde bu sorunu çözdüm. Bende sizin gibi Steam yaptım sadece aynı hatayı veriyordu bende de. Böyle geri bildirimler çok işe yarıyor.

Eki Görüntüle 432126

ÇÖZÜM: Konu onaylanmadan çözdüm. Sorunun çözümü çok garip, sebebi de kendisi kadar garip aslında. Ben İndirilenler klasörünü derli toplu tutmak için kurulum dosyasının adını SteamSetup.exe'den Steam.exe'ye çevirmiştim. Bu yazılımda kurulurken arka planda açık bir Steam.exe var mı diye bakıyor ve kendisini görüyor, kendisini görünce de bu bilgisayarda Steam'i açık zannediyor. Steam.exe'nin adını tekrar SteamSetup.exe yapınca çözüldü. :D
Ya sana artı oy rep filan veremiyo muyuz acaba? Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı