Steam Super People açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11
Oyunun dosyalarını Steam'den üzerinden doğrulayın, eksik dosya yüklemiş olabilir.

Yaptım hocam 5 adet dosya indirdi yine de açılmadı.
Başka ne yapabilirim hocam.
Arkadaşlar oyunu silip yükledim açıldı fakat 1 el girdim tekrar aynı hatayı verdi uygulama siliniyor galiba.

Son düzenleme:
Yaptım hocam 5 adet dosya indirdi yine de açılmadı.
Başka ne yapabilirim hocam.
Arkadaşlar oyunu silip yükledim açıldı fakat 1 el girdim tekrar aynı hatayı verdi uygulama siliniyor galiba.
Merhaba.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Oyunu indirdim, başlatmak istediğimde 3-4 sn oyna butonu oyuna giriyormuş gibi oluyor, sonrasında açılmıyor. Dosya doğrulama eksik dll dosyalarını tamamlama oyunu silip yeniden yükleme hatta steam'i silip yeniden yükleme dahil her şeyi yaptım ama açılmıyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten. Bütün arkadaş çevreme indirttim, hepsi sorunsuz giriş yapıyor şu an. Onlar keyifle oynarken ben onları izliyorum anca :) Ayrıca sistem gereksinimlerimde bir sorun yok, daha alt özelliklerde oynayabilen arkadaşlarım var. Bir yolun bulan, bilen el atsın artık n'lur. ☹️

Merhaba.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Oyunu indirdim, başlatmak istediğimde 3-4 sn oyna butonu oyuna giriyormuş gibi oluyor, sonrasında açılmıyor. Dosya doğrulama eksik DLL dosyalarını tamamlama oyunu silip yeniden yükleme hatta Steam'i silip yeniden yükleme dahil her şeyi yaptım ama açılmıyor. Çıldırmak üzereyim gerçekten. Bütün arkadaş çevreme indirttim, hepsi sorunsuz giriş yapıyor şu an. Onlar keyifle oynarken ben onları izliyorum anca :) ayrıca sistem gereksinimlerimde bir sorun yok, daha alt özelliklerde oynayabilen arkadaşlarım var. Bir yolun bulan, bilen el atsın artık n'lur. ☹️

Hocam oyun sıkıntılı benim Steam'de kendi kendine 3 kere silindi silip yükleyince düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı