Steam takas için niye tarayıcıya giriyor?

Daha fazla  
Arkadaşlar çok sinirliyim, bu Steam neden her takas yaptığımda tarayıcıya atıyor? Ben zaten uygulama üzerinden doğrulamayı yapıp giriş yapmışım, işte sonra tarayıcıya attı yeni bir cihazdan bağlandın dedi 7 gün sonra takas yapabilirsin dedi, 7 gün sonra yine yaptım IP farklı olduğu için yine aynısını söyledi. Nasıl çözebilirim bu durumu?

Tarayıcıya atması güvenlik önlemi diye biliyorum başka bir yerde açık bir hesap unutursan diye sanırsam. Ban yemen konusunda bir şey diyemem sürekli IP değiştiriyor olabilir misin?

Tarayıcıya atması güvenlik önlemi diye biliyorum başka bir yerde açık bir hesap unutursan diye sanırsam. Ban yemen konusunda bir şey diyemem sürekli IP değiştiriyor olabilir misin?
Hocam sık sık internet gidip geliyor haliyle ip değişiyor. Herkesin interneti gidebilir bir tek ban yiyen ben miyim?

Hocam sık sık internet gidip geliyor haliyle IP değişiyor. Herkesin interneti gidebilir bir tek ban yiyen ben miyim?

Dediğim gibi hocam o ban olayını tam bilmiyorum sık sık gidip geliyorsa sürekli değişiyordur gayet normal gibi ban atması. Desteğe yazın hocam çok sık oluyorsa onlar bir çözüm önerecektir.

Dediğim gibi hocam o ban olayını tam bilmiyorum sık sık gidip geliyorsa sürekli değişiyordur gayet normal gibi ban atması. Desteğe yazın hocam çok sık oluyorsa onlar bir çözüm önerecektir.
Desteğe nasıl yazacağım?
Takasın bekleme süresi: 15 gün
- xxxx Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor
Takas bekletmesi gereğinin nasıl kaldırılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.
15 Gün olan nedir hocam? Bu hesap benim yan hesabım illa telefona bağlamam mı gerekiyor?

Desteğe nasıl yazacağım?
Takasın bekleme süresi: 15 gün.
- Xxxx mobil kimlik doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor.
Takas bekletmesi gereğinin nasıl kaldırılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.
15 gün olan nedir hocam? Bu hesap benim yan hesabım illa telefona bağlamam mı gerekiyor?

Aynı telefona bağlayabilirsiniz hocam guardları. İki hesap de çalışıyor tek numarada. guard banı yemezsiniz böyle yaparsanız

1652981217540.png

Eklediniz diye geçmeyecek hocam onu bekleyeceksiniz yine bu sonra yememek için.

Eki Görüntüle 1392979

Eklediniz diye geçmeyecek hocam onu bekleyeceksiniz yine bu sonra yememek için.

Anladım hocam çok teşekkür ederim. 15 Gün sonra bilgisayar değiştirsem bile Mobile kayıtlı diye ban olayı olmayacak. Sağolun yardımlarınız için çok yardımcı oldunuz.
Hocam son olarak
Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • 7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir Steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir.
Şöyle bir pazar banım var. Bu ban acaba takas yapmama engel olur mu? Olursa herhangi bir şey satın alsam direkt olarak kalkar mı yoksa bekleme süresi olur mu?

Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • 7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir Steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir.
Şöyle bir pazar banım var. Bu ban acaba takas yapmama engel olur mu? Olursa herhangi bir şey satın alsam direkt olarak kalkar mı yoksa bekleme süresi olur mu?

1 hafta bekleme süresi oluyormuş konusu açılmış burada Steam '7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz' Sorunu

Yeni konular

Geri
Yukarı