Steam takas kısıtlaması oyun eşyaları için geçerli mi?

KroziWorld

Hectopat
Merhaba. A hesabımda belirli bir miktarda TL bulunmakta. Herhangi bir item almak istiyorum ama özellikle CS:GO itemleri alındıktan sonra 1 hafta takas edilemiyor ve pazarlanamıyor. Bu tüm oyun itemleri için geçerli mi? Yani X oyununa ait bir itemi hemen alıp daha sonrasında B hesabıma aktarıp orada pazara koyabilir miyim? Cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba. A hesabımda belirli bir miktarda TL bulunmakta. Herhangi bir item almak istiyorum ama özellikle CS:GO itemleri alındıktan sonra 1 hafta takas edilemiyor ve pazarlanamıyor. Bu tüm oyun itemleri için geçerli mi? Yani X oyununa ait bir itemi hemen alıp daha sonrasında B hesabıma aktarıp orda pazara koyabilir miyim? Cevaplarınız için teşekkürler.
Bu arada item alıp B hesabıma aktarmak istiyorum.

Merhaba. A hesabımda belirli bir miktarda TL bulunmakta. Herhangi bir item almak istiyorum ama özellikle CS:GO itemleri alındıktan sonra 1 hafta takas edilemiyor ve pazarlanamıyor. Bu tüm oyun itemleri için geçerli mi? Yani X oyununa ait bir itemi hemen alıp daha sonrasında B hesabıma aktarıp orada pazara koyabilir miyim? Cevaplarınız için teşekkürler.

Bu arada item alıp B hesabıma aktarmak istiyorum.
Pazardan alınan her şey için geçerli diye biliyorum 1 haftalık pazar banı.

Geri
Yukarı