Steam takas ve pazar banı nasıl kaldırılır?

burkie

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yakın zamanda Steam hesabımın şifresini unuttuğum için gidip e-postamdan şifremi değiştirdim. Kimlik doğrulamasını da yaptım fakat Steam bana 5 gün takas ve pazar banı verdi. CS:GO için silah skini almayı planlamıştım. Bu ban kalkar mı kalkarsa nasıl kalkar hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben yakın zamanda Steam hesabımın şifresini unuttuğum için gidip e-postamdan şifremi değiştirdim. Kimlik doğrulamasını da yaptım fakat Steam bana 5 gün takas ve pazar banı verdi. CS:GO için silah skini almayı planlamıştım. Bu ban kalkar mı kalkarsa nasıl kalkar hocam?

5 gün sonra kalkar. Steam güvenlik amaçlı bu kısıtlamaları koyuyor yapabileceğiniz bir şey yok.

Aslında 7 gün veriliyordu ama size 5 gün vermesi yine iyi. Bunun amacı tamamen hesabınızın güvenliği için. Steam mobil guard aktif olduğu sürece ve 1 yılda bir kere topluluk pazarını kullandığınız sürece herhangi bir kısıtlama yaşamazsınız.

1 yıl boyunca Steam de hiç bir alışverişiniz olmaz ise topluluk pazarını kullanabilmeniz için tekrar bakiye yükleyip harcama yapmanızı istiyor, bu da aklınız da bulunsun hocam. :)

Aslında 7 gün veriliyordu ama size 5 gün vermesi yine iyi. Bunun amacı tamamen hesabınızın güvenliği için. Steam mobil guard aktif olduğu sürece ve 1 yılda bir kere topluluk pazarını kullandığınız sürece herhangi bir kısıtlama yaşamazsınız.

1 yıl boyunca Steam de hiçbir alışverişiniz olmaz ise topluluk pazarını kullanabilmeniz için tekrar bakiye yükleyip harcama yapmanızı istiyor, bu da aklınız da bulunsun hocam. :)

Biliyorum aktif kullanıcıyım ama desteğe geçip kaldırabilir miyim diye sordum hocam.

Desteğe canlı olarak nereden yazıyoruz hocam?
Steam canlı destek yok maalesef. Steam masaüstü uygulamanızın en üst kısmında bulunan "Destek" kısmından vehayut taracıyıcınızdan alttaki linki kullanarak yardım talebi oluşturabilirsiniz. Yardım talebinize er veya geç olumlu-olumsuz cevap vericeklerdir.

Steam canlı destek yok maalesef. Steam masaüstü uygulamanızın en üst kısmında bulunan "destek" kısmından vehayut taracıyıcınızdan alttaki linki kullanarak yardım talebi oluşturabilirsiniz. Yardım talebinize er veya geç olumlu-olumsuz cevap vereceklerdir.

Tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı