Steam "Takas yapmak için uygun değil" hatası

melomaek

Decapat
2 hesabım arasında takas yapmak istiyorum. Bir hesabımda 5 dolar ibaresini geçtiğim için diğerinde de geçmeme gerek yok. Kısıtlamadan yana problem yok yani bildiğim kadarı ile. Çünkü bir diğer hesabımda da kısıtlamayı kaldırmamıştım ama takas yapabilmiştim. İki hesapta da 20 gündür Guard mobil dogrulama aktif. Fakat takas yapmaya çalışırken "Nickname takas yapmak için uygun değil. Eğer sizi takasa davet ederse Nickname adlı kullanıcıya daha fazla bilgi gösterilecektir." hatasını alıyorum. Bu hatanın sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü bir diğer hesabımda da kısıtlamayı kaldırmamıştım ama takas yapabilmiştim.

Hangi özellikleri kullanamayacağım?

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Steam Topluluk eşyalarını takaslamak (Takas kartları, güçlendirme paketleri, cevherler, vs.)

Hangi özellikleri kullanamayacağım?

Sınırlandırılmış kullanıcı durumundaki hesaplar aşağıdaki özelliklerin dâhil olduğu ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere şu özellikleri kullanamazlar:

• Steam Topluluk eşyalarını takaslamak (Takas kartları, güçlendirme paketleri, cevherler, vs.)

İki hesaptan birinin sınırlanmamış olmasi takas yapmaya yetiyor.

Çözebildiniz mi? İki hesabım arasında takas yapmaya çalışıyorum, iki hesapta da mobil guard var ve yıllardır sorunsuz takas yapıyordum. Bugün dediğiniz gibi oldu ve destek dahil hiçbir yerde sebebi yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı