Çözüldü Steam The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition Türkçe Yama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Steam üzerinden Türkçe yamayı aratın ve abone ol'a basın oyununuz Türkçe olacaktır.
En son hatırladığım kadarıyla skyrimde steam içi atölye kapatıldı. Google'a yazarsınız göreceksiniz sizi bethesta'nın kendi sitesine yönlendirecek orada birden fazla mod olarak türçke yama görürsünüz birisini indirip oyun içinden moda abone olmanız yeterli olacaktır.
Edit: Emin olduktan sonra düzeltiyorum, atölye şuan açık görünüyor. Ama bir yanlışlık var gibi Mağaza sayfasında atölye görünmüyor. Link burda ilk sırada gördüğüm çeviri bu buna abone olup oyun içinden aktifleştirdiğiniz takdirde türkçe olacaktır. Denemek lazım. Olmazsa eğer bethestanın oyun içinden Aratınca çıkıyor zaten. hatta içerisinde nasıl yapacağınızda anlatılıyor.
Steam üzerinden Türkçe yamayı aratın ve abone Ol'a basın oyununuz Türkçe olacaktır.
Düzenleme: TESV Skyrim SE için atölye bulunmuyor sanırım bu yüzden Bu adresten
Yamanın tüm dil dosyaları indireceğiz. Kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.
  1. Yama dosyalarını indirin ve oyununuzda farklı modlar varsa kaldırın.
  2. Oyunun kurulu olduğu oyun ana dizinine girin ve indirmiş olduğunuz “Data” klasörünü oyunun ana dizinine atın.
  3. Oyuna girip menüden “Mods”u seçtikten sonra aşağıdaki seçeneklerden “Load Order”a tıklayıp “sseturkishmod. Esp”i etkinleştirin.
  4. Yama kurulumu tamamlandı. Oyundan çıkıp tekrar giriş yapın ve altyazıları açmayı unutmayın. Alt yazı seçeneklerine oyuna başladıktan sonra ESC’ye basarak, SİSTEM > AYARLAR > Görüntü kısmından ulaşabilirsiniz. (Alıntıdır)
Sitenin içerisinde de anlatımı mevcut.

Son düzenleme:
Steam üzerinden Türkçe yamayı aratın ve abone ol'a basın oyununuz Türkçe olacaktır.
En son hatırladığım kadarıyla skyrimde steam içi atölye kapatıldı. Google'a yazarsınız göreceksiniz sizi bethesta'nın kendi sitesine yönlendirecek orada birden fazla mod olarak türçke yama görürsünüz birisini indirip oyun içinden moda abone olmanız yeterli olacaktır.
Edit: Emin olduktan sonra düzeltiyorum, atölye şuan açık görünüyor. Ama bir yanlışlık var gibi Mağaza sayfasında atölye görünmüyor. Link burda ilk sırada gördüğüm çeviri bu buna abone olup oyun içinden aktifleştirdiğiniz takdirde türkçe olacaktır. Denemek lazım. Olmazsa eğer bethestanın oyun içinden Aratınca çıkıyor zaten. hatta içerisinde nasıl yapacağınızda anlatılıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
En son hatırladığım kadarıyla Skyrim'de Steam içi atölye kapatıldı. Google'a yazarsınız göreceksiniz sizi Bethesta'nın kendi sitesine yönlendirecek orada birden fazla mod olarak türçke yama görürsünüz birisini indirip oyun içinden moda abone olmanız yeterli olacaktır.
Edit: Emin olduktan sonra düzeltiyorum, atölye şu an açık görünüyor. Ama bir yanlışlık var gibi Mağaza sayfasında atölye görünmüyor. Link burda ilk sırada gördüğüm çeviri bu buna abone olup oyun içinden aktifleştirdiğiniz takdirde Türkçe olacaktır. Denemek lazım. Olmazsa eğer bethestanın oyun içinden Aratınca çıkıyor zaten. Hatta içerisinde nasıl yapacağınızda anlatılıyor.

SE versiyon değil daha eski olan bir versiyonun atölyesi o maalesef.

Oyun içinden ayarlara nasıl gireceğim?

İlk girdiğiniz ekranda MOD sekmesi olmalı yoksa oyunun kurulu olduğu dizinin içinde
SkyrimLauncher.exe adında veya SkyrimSELauncher.exe olmalı oradan çalıştırıp modu aktif edin daha sonra normal olarak giriş yapın

Yamayı oyun içinden yükledim ve kurdum fakat altyazıları aktif etmem gerekiyor. O yüzden ayarlara girmem lazım.
ESC-AYARLAR-EKRAN-ALTYAZILAR (Biraz aşağıda)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı