The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition Kaliteli Türkçe Yama

Perceival

Megapat
Dostlar oyunum orijinal. Güzel bir yama varsa link bırakabilir misiniz? Ayrıca ben biraz araştırma yaptım fakat net bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeki mods kısmından ulaşılıyordu normalde yamay ama oradan kaldırılmış.

Not: Zamanında oyundaki mods kısmından kendi indirdiğim yamadır. En son sürümdür. Nolur nolmaz diye yedek almıştım. Bazı arkadaşlar oyunçeviri linkini vermişler special edition yamasının oyun çeviriyle bir alakası yok. Yama Elderscrollstürk'ün. İstekte bulunurlarsa linki içeriğini silerek kaldırırım. Ama yama mods kısmına tekrar eklenene kadar insanların ulaşması için linkin kalması taraftarıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunu çözdüm indirdiğim Türkçe yama dosyasında ki texture dosyasını kaldırıp tekrar başlattığımda maymuncuk görünebilir oldu. Oyundaki Türkçe karaktarler de bozulmalar oldu fakat kapatıp açtığımda düzeldi hepinize teşekkür ederim

Dostum bu yöntemler işe yaramıyor?
Windows dan klavye ayarlarını ingilizce yapıp Alt+2 tuşu ile "@" işaretini yapabilirsin. Benim tavsiyem oyunun içinde ki mod yerini değilde nexus mod'un programını kullanıp nexus mod'dan indirmen. 500 saatin üzerinde skyrim special edition oynadım bunun kadar da normal skyrim deneyimim var. Special edition'un içinde ki mod bölümü tam zulüm. Nexus mod manager tercihimdir. Çoğu modun da türkçe yamasını bulabilirsin nexus mod'da.

Geri
Yukarı