Steam TL ile DLC almak

Ghost Of Uchiha

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce Nays kullanarak Steam'den DLC aldım Nays'tan dolar almıştım ama gitmemiş hala duruyor ve bir de benim Nays'taki Türk lirasını kulanmış bir de Steam cüzdan kodundan kullanmış ikisini birlikte kullanmış benim anlamadım şey zaten Steam cüzdandaki para DLC almaya yetmiyor nasıl oluyoda Nays'taki TL'yi kabul etti Steam ben DLC için Nays'tan dolar almıştım ama yerinde duruyor merak ettim şey oyun alacağım zaman kendisi otomatikman TL'yi dolaramı çeviriyor bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam cüzdan bakiyeniz atıyorum 15 dolar alacağınız DLC 5 dolar ise banka hesabınızdan 5 doları tahsil ediyor.

İkinci sorunuza gelecek olursak evet otomatik olarak 5 doları TL'ye çevirip sizden o parayı çekiyor.

Merhaba. Az önce Nays kullanarak Steam'den DLC aldım Nays'tan dolar almıştım ama gitmemiş hala duruyor ve bir de benim Nays'taki Türk lirasını kulanmış bir de Steam cüzdan kodundan kullanmış ikisini birlikte kullanmış benim anlamadım şey zaten Steam cüzdandaki para DLC almaya yetmiyor nasıl oluyoda Nays'taki TL'yi kabul etti Steam ben DLC için Nays'tan dolar almıştım ama yerinde duruyor merak ettim şey oyun alacağım zaman kendisi otomatikman TL'yi dolaramı çeviriyor bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Bankanız dolar kuruna bağlı olarak hesabınızdan para çekiyor.

Dolar almana gerek yok karttan alacagin seyin TL karsiligi kadar cekiyor iste ayrica bir islem yapmana gerek yok. Satin alim ekraninda hem kart hem de Steam cuzdan bakiyeni ayni anda kullanabilirsin.

Alacağınız miktarı kartınızdan TL olarak çekip kendisi otomatik olarak dolara çeviriyor. Ben mesela dolara bulaşmadan direkt TL ile yapıyorum tüm alışverişlerimi, Steam otomatik çeviriyor çünkü, bir sıkıntı yaşamazsınız yani merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı