Steam topluluk pazar banı hakkında

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
2 Steam hesabına sahibim. 1 tanesinde 5 dolarlık harcama olmadığı için hesabın pazar banı mevcut. Elimde 40 TL'lik Steam cüzdan kodu bulunmakta bunlarla 2 adet kapsül alacağım eğer pazar banı bekleme olmadan hemen açılıyorsa kısıtlı hesap üzerinden almak istiyorum. İlk defa yükleme yapıldığında hesabın kısıtlaması kalksa dahi pazar hemen açılıyor mu?

Bu özelliklere erişmenizi sağlayacak bazı satın alma örnekleri şöyledir:

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)

Kisitli hesap ile zaten pazarda islem yapamiyorsunuz. Yapilabilseydi bu kisitlamanin bir anlami kalmazdi.

Bu özelliklere erişmenizi sağlayacak bazı satın alma örnekleri şöyledir:

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)

Kisitli hesap ile zaten pazarda islem yapamiyorsunuz. Yapilabilseydi bu kisitlamanin bir anlami kalmazdi.
Biliyorum kısıtlı hesapla pazara erişemediğimi sadece yükleme yapınca hemen pazara erişebiliyormuyum diye sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı