Çözüldü Steam topluluk pazarı engeli

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
40
Daha fazla  
Steam'de arkadaşıma oyun hediye edecektim ama 5 dolar gibi bir para yatırmam lazımmış TL olarak ne kadara tekabül ediyor bir aralar 2, 5-3 TL deniyordu toplam 40 TL yatırdım ama hala pazar açılmadı nasıl açabilirim?

Çözüm
Eki Görüntüle 1255195

Çizili oyunlar ya key ile ya da bedava olan oyunlar
Steam dolar kuru ne kadar da bir ara 2,5 3 diye görmüştüm.
Steam dolar kuru diye bir şey yok. İçerik üreticilerine tavsiye edilen kur var ama kısıtlama kaldırma işlemi anlık kur olan 5 dolardan hesaplanıyor. Ayrıca başka bir hesaptan 5 dolar değerinde oyun hediye edilse bile kısıtlama kalkmaz. Harcama kısıtlama kaldırılacak olan hesaptan yapılmalıdır.
1640799836000.png

Oyun satın almama rağmen bu bar ilerlemedi.
Harcanan yazıyor ama yatırılan olabilir mi bu?

Eki Görüntüle 1255195

Çizili oyunlar ya key ile ya da bedava olan oyunlar
Steam dolar kuru ne kadar da bir ara 2,5 3 diye görmüştüm.
Steam dolar kuru diye bir şey yok. İçerik üreticilerine tavsiye edilen kur var ama kısıtlama kaldırma işlemi anlık kur olan 5 dolardan hesaplanıyor. Ayrıca başka bir hesaptan 5 dolar değerinde oyun hediye edilse bile kısıtlama kalkmaz. Harcama kısıtlama kaldırılacak olan hesaptan yapılmalıdır.

Çözüm
Eki Görüntüle 1255197

Oyun satın almama rağmen bu bar ilerlemedi.
Harcanan yazıyor ama yatırılan olabilir mi bu?
3.71 dolar harcama yapmışsın. Güncel kur ile 1.29 dolar daha harcaman lazım. Ama birkaç sent fazla hesaplayıp yatırmanı tavsiye ederim. Kur çok oynak ve anlık değiştiği için problem yaşayabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı