Steam topluluk pazarı sorunu

Zero Hour

Kilopat
Daha fazla  
Steam Cüzdan' a 130 TL para atmıştım. CS:GO hesabıma silah ve kutu almak için topluluk pazarına girdim. Alacağım ürünü seçtikten sonra "bu hesabınız ile şu anda topluluk pazarını kullanamazsınız" şeklinde bir uyarı alıyorum. Nedeni nedir bilmiyorum. Bana bi' açıklarmısınız ?

Cevap yazacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.

+ Şunu da belirteyim. Parayı atalı 30-35 dakika oldu.

Steam Cüzdan' a 130 TL para atmıştım. CS:GO hesabıma silah ve kutu almak için topluluk pazarına girdim. Alacağım ürünü seçtikten sonra "bu hesabınız ile şu anda topluluk pazarını kullanamazsınız" şeklinde bir uyarı alıyorum. Nedeni nedir bilmiyorum. Bana bi' açıklarmısınız ?

Cevap yazacak arkadaşlarıma teşekkür ederim.

+ Şunu da belirteyim. Parayı atalı 30-35 dakika oldu.
Topluluk arayüzüne açık mı? Bir de ban olabilir pazara girince üstte yazar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada 200 ve fazlası ürünü satmak için doldurulması gereken alanı sallayarak limit sınırını kaldırdım. Yapmak isteyipte endişeli olanlar varsa gönül rahatlığı ile yapabilirler.

Topluluk arayüzüne açıkmı? Birde ban olabilir pazara girince üste yazar.
Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • Steam Mağazasından geçerli bir alım gerçekleştirmişsiniz, ancak bu alım henüz 30 günlük değil. Daha fazla bilgi...
  • Yakın zamanda Steam Guard'ı sıfırladınız ya da etkinleştirdiniz, Steam Guard etkinleştirildikten sonra 15 gün beklemelisiniz. Daha fazla bilgi...
  • Hesabınız, Steam Guard tarafından en az 15 gün boyunca korunmalıdır. Bu kısıtlamayı kaldırmak için...
Erişiminizi engelleyecek başka bir durum oluşmazsa, Topluluk Pazarı'nı 11.12.2016 18:10:10 tarih ve saatinde kullanabileceksiniz. (((BENDE BU YAZIYOR BU BANMI)))

Bu arada 200 ve fazlası ürünü satmak için doldurulması gereken alanı sallayarak limit sınırını kaldırdım. Yapmak isteyipte endişeli olanlar varsa gönül rahatlığı ile yapabilirler.
Ya bende o sorun var. Simdi de sallayarak yaparsam sıkıntı olur mu?

Yardımcı olur musunuz? Bende doldu fakat hala kullanamıyorum. Bu ekran görüntüsü 30 dakika öncesi.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    112,9 KB · Görüntüleme: 1.471

Yeni konular

Geri
Yukarı