Steam topluluk pazarını kullanamıyorum

KeremYlmz_51

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de CS:GO AK-47 skin i almak istiyorum "aramanız gerçekleştirilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye bir hata geliyor.
Pazardaki herhangi bir skini almak istediğimde ise "bu eşya için olan listelemeleri bulmakta bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra deneyin" diyor sorunu nedir?
Hiçbir şey alamıyorum.

Şuan herkeste böyle sanırım. Topluluk pazarında önüme ilk çıkana girdim ve aynı sonuç:
1665611850781.png

Steam ile alakalı büyük ihtimal.

Bayağı sorunlu şu an. Güncelleme ile alakalı galiba. Ben de giremiyorum. Ayrıca oyun aldım para hesaptan çıktı ama kütüphaneye eklenmedi. Genel bir sorun var.

Steam'de CS:GO AK-47 skin i almak istiyorum "aramanız gerçekleştirilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye bir hata geliyor.
Pazardaki herhangi bir skini almak istediğimde ise "bu eşya için olan listelemeleri bulmakta bir sorun yaşandı. Lütfen daha sonra deneyin" diyor sorunu nedir?
Hiçbir şey alamıyorum.

Bu çökmelere alışsan iyi olur milyar dolarlık şirket daha pazar çökmelerinin önüne bile geçemiyor her bir item'dan para kesmesini, her alınan oyundan %30 kesmeyi iyi biliyorlar.

Geri
Yukarı