Steam Tüm Oyun Rozetlerini Görme

Ghosts

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir sorum olacak sizlere; şimdi ben Steam'de sahibi olduğum her oyunun kartlarını göremiyorum. Şöyle anlatayım kısaca Total War: Attila'nın kartlarını rozetler kısmında görebilirken Arma 3'ün kartlarını aynı yerde göremiyorum. Bir hızlandırma paketi oluşturdum H1Z1:Just Survive için ondan sonra onun kartlarını görmeye başladım halbuki daha önce onu da göremiyordum. Her oyun hızlandırma paketi mi oluşturmam gerek yoksa bütün oyunların rozetlerini görebilmek ve kartlarını satın almak için başka bir yol var mıdır?

Oyunları oynamadan kartları elde etmenin tek yolu pazardan satın almak onun haricinde oyunu aldım, kartlar gelsin hemen rozet işleyeyim yok. :D

Oynadığım oyunların kartları da gözükmüyor. Arma 3 37 saat, H1Z1 120 saat fakat onlar rozetler kısmında gözükmüyor.

Oyunları oynadıkça kart düşer mesela CS:GO aldın ve oynuyorsun diyelim, ilk 10 saat kart dropu atar ve maksimum 4-5 tane atar. Diyelim ki rozeti işlemek içinde eksik kartların var bu zamanda topluluk pazarından eksik olan kartlarını temin edebilirsin :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı