Steam Türkiye'de olmayan bir oyunu mağazaya ekleyebilir mi?

Arkadaşlar sorum şu örneğin A oyunu birçok ülkede ve Türkiye'de dahi yasaksa Steam mağazasına eklenebilir mi?
Yasak olmayan ülkeler için eklenir. VPN olmadan Türkiye'de yaşayan biri göremez.

Mağazaya ekler, belirli ülkeler için satın alınamaz hale getirir. Mesela birkaç oyun var Steam'de diğer ülkelere satışı olup Türkiye'ye olmayan.

Steam'in VPN ile alakalı bir şeyi vardı sanki. Wolfteam classic için Türkiye'de farklı yerden oynanacak gibi bir şey yazılmıştı sanırım.

Ben açıkçası Türkiye'de kullanıma açılacağını düşünüyorum yapılan haberler yalan bence çünkü Avrupa ükelerinde ve Türkiye'de yasaksa Orta Doğu ülkelerinde kim girecek mesela yemen iç savaşta onlar mı girecek Allah aşkına.

Ben açıkçası Türkiye'de kullanıma açılacağını düşünüyorum yapılan haberler yalan bence çünkü Avrupa ükelerinde ve Türkiye'de yasaksa Orta Doğu ülkelerinde kim girecek mesela yemen iç savaşta onlar mı girecek Allah aşkına.
Bildiğim kadarıyla resmi FaceBook sayfasında açıklandı bu.

Tell Me Why için durum bu. VPN ile erişilemiyor olmalı. Mağazaya mutlaka eklenir ama denildiği gibi belirli ülkelerde erişime kapalıdır.

InkedScreenshot 2021-02-10 115349_LI.jpg

Geri
Yukarı