Steam Türkiye'den çekiliyor mu?

Elraen'in attığı Story'de gördüm işler ciddi mi? Artık nasıl oyun alacağız biri açıklayabilir mi?

70 dolar verecek gücünüz yoksa korsan veya başka yerlerden alacaksınız maalesef. Korsan kullanımı feci artacağını düşünüyorum.

70 dolar verecek gücünüz yoksa korsan veya başka yerlerden alacaksınız maalesef. Korsan kullanımı feci artacağını düşünüyorum.

Yaz indirimlerinde istediğim oyunları zor aldım Steam ve oyun yapımcıları çok üstümüze gelmeye başladı bu ekonomi düzelmediği sürece kimse oyun falan alamaz artık.

Yaz indirimlerinde istediğim oyunları zor aldım Steam ve oyun yapımcıları çok üstümüze gelmeye başladı bu ekonomi düzelmediği sürece kimse oyun falan alamaz artık.

Hocam ben pek umursamıyorum şahsen. Yazın zaten yeterince oyun oynadım, yazılılar var okul var. 1-2 Torrent oyun ve eski oynadığım oyunları oynarım pazarları yeter. Ben bir firmanın zam koymasıyla üzülecek adam değilim. Steam'den almam Torrent oynarım olur biter.

Hocam ben pek umursamıyorum şahsen. Yazın zaten yeterince oyun oynadım, yazılılar var okul var. 1-2 Torrent oyun ve eski oynadığım oyunları oynarım pazarları yeter. Ben bir firmanın zam koymasıyla üzülecek adam değilim. Steam'den almam Torrent oynarım olur biter.

Hocam asıl üzüldüğüm durum şu mesela Sons of The Forest alacağım arkadaşlarla oynamak için Online'ya da Co-op oyunlar bizi dara sokuyor.

Benim de yolum o yol galiba.

Şu bilgi yanlışını düzeltmeden rahat edemeyeceğim: Steam zaten Türkiye'de değil. Adamların perakende marketlerde kutulu cüzdan kodu sattığını gördünüz mü? Hayır. Peki Steam Deck gibi ürünlerin Türkiye'de herhangi bir aracı olmadan satıldığını gördünüz mü? Hayır.

Peki Steam'in Türkiye'de bir ofisi var mı? Hayır.

Dolayısıyla bu adamlar zaten Türkiye'de değildi. "Türkiye'den çekilecek" denildiğinde insanların aklına direkt Türkiye'ye oyun satmaması gelebilir.

Steam Türkiye'den çekilmedi, TL desteğini kesti.

Hocam asıl üzüldüğüm durum şu mesela Sons of The Forest alacağım arkadaşlarla oynamak için Online'ya da Co-op oyunlar bizi dara sokuyor.

Hocam zaten yazılılar var okul var. Sırf Online oyunları oynayamayacağız diye yakınmak saçma olur. Zaten dolar aşırı yüksek, PC fiyatları ömürlük, sinema yemek desen 500-600 tutuyor. Gidip ders çalışalım daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı