Steam Türkiye’den Çekiliyor! Oyunlar Yine Dolar ile Satılacak!

Konu başlığı yalan ve aldatmaya yönelik. Steam'in Türkiye'den çekilmesi için halihazırda var olması gerekir ve herhangi bir ofisi vs bulunmamaktadır. Steam artık TL yerine 9-10 yıl önceki gibi USD olarak oyunların ücretini alıcak ve vermiş olduğu Türkçe destek aynı şekilde işleyecek.

Konu başlığı yalan ve aldatmaya yönelik. Steam'in Türkiye'den çekilmesi için halihazırda var olması gerekir ve herhangi bir ofisi vs bulunmamaktadır. Steam artık TL yerine 9-10 yıl önceki gibi USD olarak oyunların ücretini alacak ve vermiş olduğu Türkçe destek aynı şekilde işleyecek.

Bazı YouTuber'ların ağzıyla konuşmana gerek yok dostum. 2-3 kelimeye takılmana gerek yok. PlayStation Türkiye'den çekildi ve dolar üzerinden hesaplanıyor oyunlar artık. Steam'in tek farkı zaten Türkiye'de olmaması, onun dışında PlayStation'dan bir farkı kalmadı ikisi de dolar bazlı satış yapacak artık. İçerik üreticileri kıyak yapmadıkça artık Steam'de de oyun almak zor kısaca. Xbox Game Pass'e de tekrar zam gelecektir piyasa onlara kaldı çünkü.

Bazı YouTuber'ların ağzıyla konuşmana gerek yok dostum. 2-3 kelimeye takılmana gerek yok. PlayStation Türkiye'den çekildi ve dolar üzerinden hesaplanıyor oyunlar artık. Steam'in tek farkı zaten Türkiye'de olmaması, onun dışında PlayStation'dan bir farkı kalmadı ikisi de dolar bazlı satış yapacak artık. İçerik üreticileri kıyak yapmadıkça artık Steam'de de oyun almak zor kısaca. Xbox Game Pass'e de tekrar zam gelecektir piyasa onlara kaldı çünkü.
Ben Youtuber felan tanımıyorum. Gördüğüm başlık ile gerçekte olanı yazdım. Gördüğüm şey ise konu başlığı tamamen aldatmaya yönelik ve yalan.

Yeni konular

Geri
Yukarı