Steam Ücret İadesi Gelmedi

FaLcoN71

Hectopat
Haziranın 30'unda Cities Skylines ve Euro Truck Simulator 2 almıştım. Ertesi gün yani 1 Temmuzda her ikisi içinde iade talebinde bulundum. Fakat halen para gelmedi. Ne yapabilirim Papara Card ile almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ön ödemeli kartlarda bu tip sorunlar yaşanabiliyor. Papara ile iletişime geçip harcama itirazı yapın.

Aynı sorun bende de var bugünle birlikte tam 31 gündür para ortada yok, Steam ile banka suçu birbirlerine atıyor en sonunda harcama itirazı geçtim, bunu yaparsam hesabın banlanır diye tehdit ettiler forumda. Kesinlikle bir oyunu 2 gün geçmeden iade etmeyin.

Yetkili değildi konuma yorum atan 3-5 tane normal üyeydi hatta atayım linki buraya.

İade elbette kabul edildi, yapılmasa buralarda kendimi paralamazdım. Bankayla 3 kez irtibata geçtim bana harcama itirazı yap dediler yaptım. Belki itirazdan önce para gelir diye düşündüm ama nerede.

Adsız.png

Yetkili değildi konuma yorum atan 3-5 tane normal üyeydi hatta atayım linki buraya.

İade elbette kabul edildi, yapılmasa buralarda kendimi paralamazdım. Bankayla 3 kez irtibata geçtim bana harcama itirazı yap dediler yaptım. Belki itirazdan önce para gelir diye düşündüm ama nerede.

Eki Görüntüle 425042
Papara yı arıyorum steamle görüşün diyor. Steamle görüşüyorum bankanızla görüşün diyor. 1.5 ay oldu neredeyse. İninalde böyle sıkıntılar hiç olmamıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı