Steam ülke kısıtlaması

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar nacizane bir sorum olacak. Baştan belirtmek istiyorum. Türkiye'de yaşamıyorum, KKTC'de yaşıyorum. Arkadaşım Steam üzerinden indirime girmiş Witch It oyununu hediye etti. Ürünü kabul et dediğimde aşağıdaki hatayı almaktayım. Sizce sebebi nedir? Arkadaşım kendisine de satın aldı o indirip oynuyor.

Hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kur farkından dolayı daha ucuza satılan yerlerden oyun alıp daha yüksek satılan yerlerde aktif edilemesin diye geldi bu kısıtlama. (Türkiye'de mesela ucuz baya oyunlar.)
Fakat oda Türkiye fiyatlarından aldı. Oyun şuan 15 TL civarında kendisi de 15 liraya aldı banada 15 liraya hediye etti.

Kaç paradan aldığı önemli değil. Farklı bir ülkeden almış o yüzden de diğer ülkelere kısıtlama var (KKTC-Türkiye). Yukarıda anlattığım şey kısıtlamanın gelme nedeniydi.

Kaç paradan aldığı önemli değil. Farklı bir ülkeden almış o yüzden de diğer ülkelere kısıtlama var (KKTC-Türkiye). Yukarıda anlattığım şey kısıtlamanın gelme nedeniydi.
Fakat şöyle bir şey var geçen haftada ben kendisine Rach Simulator aldıydım onda böyle sıkıntı yaşamadık.
İkimizde de Türkiye yazıyor.

Windscribe yükle (bedava), otomatik İstanbul'a girince windscribe VPN'i kapat ve Steam'den çıkış yap. Sonra VPN'i yine aç ve Steam'e girip kabul et.

Yeni konular

Geri
Yukarı