Steam üzerinden 200 TL'ye kadar oyun tavsiyesi

adn1925

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar, Steam hesabıma 200 TL yükledim fakat istediğim oyunu tam alırken tereddütte kaldım.
Black Ops 3 almayı düşünüyordum fakat sonradan bir GTA 5 veya H1Z1, Spin Tires gibi oyunlar mı alsam dedim. Oyun tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yılbaşı indirimlerini bekle ama yeni çıkan oyunlar indirime girmeyeceği için onlardan birini seçebilirsin. Fallout 4, Black Ops 3 vb gibi.

GTA 5 efsane oyundur. Zaten PC'ye ön sipariş rekorları kırdı. Oyunu satın alıp bizzat bitirdim. Şuan online oynuyorum. Fakat oyun açık dünya yapabileceğin sınırsız şey var. Fallout 4 oynuyorum. Oyun güzel. Fakat hayal kırıklığına uğradım. Açık dünyasında hiçbir şey yok ve hikaye modu bir yerden sonra sıkıyor. Yine de oynanmaya değer. MGSV:phantom Pain de öneriyorum. Ben olsam GTA 5 alırdım.

Steam zorunlu değilse NFS'nin son çıkan oyununu al. Bozulan NFS serisini tekrar düzeltmişler. Gerçek bir NFS olmuş.

20 TL etmeyecek oyunlara 200 TL verme aman diyeyim :D
Steam bildiğin oyun çöplüğü, daha önce oynamadığın ucuz oyunlara bak onları oyna, sonra bu fiyatı şişirilmiş oyunlar da düşer zamanla.
Büyük bir Witcher hayranıyım ama yine de bekliyorum son oyunu almak için, acelesi yok.
Don't Starve oyununa bak, şu anda indirimde.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı