Steam üzerinden aldığım Max Payne 3 "Rockstar activation code is not valid" hatası

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun süre önce satın aldığım ve ilk defa oynamak istediğim Max Payne 3 çalıştırdığımda Rockstar Launcher açılıyor ve Steam'in verdiği kodu giriyorum fakat "Rockstar activation code is not valid" hatasını alıyorum. Steam Destek tarafından verilen cevap ise "Rockstar Social Club bizim erişemediğimiz farklı bir giriş sistemi kullanmaktadır. Bir Steam girişinde olduğu gibi, edindiğiniz bütün Rockstar Social Club CD anahtarları sadece tek bir Rockstar Social Club hesabında etkinleştirilmelidir." şeklinde oldu. Bu sorun nasıl çözülebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, daha önce oyuna girmeye çalıştığınızda farklı bir Rockstar Games Social Club hesabıyla girmiş olabilir misiniz? Muhtemelen öyledir çünkü bulunan CD-KEY kullanılmış gözüküyor.

"activation code is not valid" Yazdığına göre böyle bir aktifleştirme kodu bulunamadı ve kaldırılmış olabilir hem zaten başka bir kurum devraldığı için kardırılmıştır.

Merhaba hocam, daha önce oyuna girmeye çalıştığınızda farklı bir Rockstar Games Social Club hesabıyla girmiş olabilir misiniz? Muhtemelen öyledir çünkü bulunan CD-KEY kullanılmış gözüküyor.
başka bir hesap ile girmedim.
"activation code is not valid" Yazdığına göre böyle bir aktifleştirme kodu bulunamadı ve kaldırılmış olabilir hem zaten başka bir kurum devraldığı için kardırılmıştır.
Ben oyunu aldıktan sonra epey bir süre geçti. Şimdiler de boş kaldım bir bakiyim dedim fakat kısmet olmadı😅

Siz oyunu nereden indirip etkinleştirmeye çalışıyorsunuz?
Steam üzerinden satın almıştım. Oyunu steam üzerinden indirdim ve oyna dediğimde Steam CD-KEY ekranı çıktı. Aktivasyon kodunu kopyaladım. Devam edince de Rockstar Launcher açılıyor kodu giriyorum ve "Rockstar activation code is not valid" hatası aldım ve almaya devam ediyorum. Rockstar'a da sorunu ilettim cevap bekliyorum. Rockstar sorunu çözmez ise oyun elimde patlayacak sanırım😅

Geri
Yukarı