Steam Üzerinden Alınan EA ve Ubisoft Oyunları Kütüphanelere Geliyor mu?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Steam üzerinden EA ya da Ubisoft oyunu satın aldım. Direkt EA ya da Ubisoft kütüphanesine oyun belirmiyor? Hem EA'dan hem de Ubisoft'tan aldığım oyunlar var. İkisine de Steam hesabım bağlı fakat ne zaman yeni oyun alsam otomatik olarak kütüphaneye gelmiyor. Oyunu indirip başlatınca anca kütüphaneye ekleniyor. Steam üzerinden alır almaz EA ya da ubi kütüphanelerinde gözükmesi gerekmez mi? Çünkü hesaplar bağlı, nasıl bir senkronizasyon var anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Merhaba, Steam üzerinden EA ya da Ubisoft oyunu satın aldım. Direkt EA ya da Ubisoft kütüphanesine oyun belirmiyor? Hem EA'dan hem de Ubisoft'tan aldığım oyunlar var. İkisine de Steam hesabım bağlı fakat ne zaman yeni oyun alsam otomatik olarak kütüphaneye gelmiyor. Oyunu indirip başlatınca anca kütüphaneye ekleniyor. Steam üzerinden alır almaz EA ya da ubi kütüphanelerinde gözükmesi gerekmez mi? Çünkü hesaplar bağlı, nasıl bir senkronizasyon var anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.
Assassin's Creed 2 almıştım. Direk gelmemişti bende de.

Bence de senkronizasyonları pek iyi değil. Steamdan alınan bir Ubi oyunu direkt olarak Ubisoft kütüphanesine eklenmiyor. İllaki yükleyeceksiniz-oynayacaksınız bu sayede platformlar arası bağlantı kurulacak 😕

İşin komik tarafı steam üzerinden iade ettiğim oyunlarda ea ve ubi app'den silinmiyor, nasıl bir bağlantı bu anlamadım. Neden hesaplarımızı bağlıyoruz o zaman ?

Geri
Yukarı