Çözüldü Steam üzerinden hediye atarsak bakiye ile sınırlama kalkar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Solomonn

Decapat
Yer
localhost:8080
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bir sorum olacak Steam'de bildiğiniz gibi sınırlı hesap diye bir şey var ve 50 TL'ye yakın bir para yükleyince bu kalkıyor. Şimdi ben Steam üzerinden bir arkadaşımdan 50 TL bakiye hediyesi alsam bu sınırlama kalkar mı? Kalksa ne zaman kalkar?

Herhangi bir harcama yapmanız yeterli olacaktır. Büyük ihtimal anında kalkar.

Bakiye almanız yetmiyor. Harcamanız gerekiyor. Ayrıca hediyelerde sayılmıyor diye biliyorum.

Bakiye almanız yetmiyor. Harcamanız gerekiyor. Ayrıca hediyelerde sayılmıyor diye biliyorum.

Hediye gelse sayılmaz. Ama kendisi hediye gönderirse sayılıyor. Sonuçta harcamayı yapan kendisi.

IDenizI dedi:
Hediyeler sınırı kaldırmıyor. İsterseniz 1000 TL'lik hediye bakiye alın yine kalkmaz.
Tamam Teşekkürler :)

Hocam yanlış bilgi. Büyük ihtimal arkadaşınızın hesabını kastettiğinizi düşündüler. Sizin hesabınızda bir kısıtlama varsa arkadaşınıza 50 TL hediye gönderirseniz siz harcama yaptığınızdan dolayı kısıtlamanız kalkacaktır.
1626939270839.png

Hocam yanlış bilgi. Büyük ihtimal arkadaşınızın hesabını kastettiğinizi düşündüler. Sizin hesabınızda bir kısıtlama varsa arkadaşınıza 50 TL hediye gönderirseniz siz harcama yaptığınızdan dolayı kısıtlamanız kalkacaktır.
Ben kendisine hediye edildiğini düşünerek söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı