Steam üzerinden indirme hızım birden arttı

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Gençler birkaç haftadır Steam üzerinden indirme hızım birden arttı. Önceden 2.5 mb/s ile indirirken şu an sabit 6.0 mb/s ile indiriyorum. Hiçbir şey değiştirmedim, sadece bir ay falan önce sözleşmem bitmişti. Sözleşmeyi yeniledim internet için ama paket aynı paket, herkeste aynı durum mevcut mu? Değilse neden olmuştur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kullanıcıda böyle artış görülüyor bu vakitte. Ne oluyor bilmiyorum. Benim hızım 100Mbps'den 51'e düştü. Eşitliyorlar mı herkesi, benden mi alıyorlar anlamıyorum :D

Edit: 22Mbps olmuş. Arkadaşlar önemli değil 1 kullanıcının hızını daha arttırmışım.

Internetiniz Superonline ise hızları Donload hızını 50'ye çıkarmış.

Gençler birkaç haftadır Steam üzerinden indirme hızım birden arttı. Önceden 2.5 mb/s ile indirirken şu an sabit 6.0 mb/s ile indiriyorum. Hiçbir şey değiştirmedim, sadece bir ay falan önce sözleşmem bitmişti. Sözleşmeyi yeniledim internet için ama paket aynı paket, herkeste aynı durum mevcut mu? Değilse neden olmuştur?
Superonline fiber müşterisiysen şu konuya bakmanı tavsiye ederim 😀

Bildiğim kadarıyla belirli bir açıklama yapılmadı. Sömürün gitsin.
Sömürüyorum çok güzel bir şekilde :D

Superonline fiber müşterisiysen şu konuya bakmanı tavsiye ederim 😀

Güzel uygulama valla superonline kaç yıldır memnun ediyor :))

Çoğu kullanıcıda böyle artış görülüyor bu vakitte. Ne oluyor bilmiyorum. Benim hızım 100Mbps'den 51'e düştü. Eşitliyorlar mı herkesi, benden mi alıyorlar anlamıyorum :D

Edit: 22Mbps olmuş. Arkadaşlar önemli değil 1 kullanıcının hızını daha arttırmışım.
Sevap point gained. 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı