Steam uzun hikayeli oyun önerisi

omercetin6034

Hectopat
Daha fazla  
RAM
32GB CL36 6000MHz DDR5
SSD veya HDD modeli
Kingston 1 TB
Ekran kartı
RTX 4070
Anakart
ASUS TUF Gamlng Z690-Plus
İşlemci
i5 13600KF
Merhaba, Steam'den uzun hikayesi 50 100 saat arası bayağı saracak oyun arıyorum. RDR2, DL1, DL2, Cyberpunk çoğu bilinen oyunları bitirdim veya hale oynuyorum. Yine de çoğu bilinen ama benim bilmediğim önerilerde bulunabilirsiniz. Witcher 3 oynamadım ama oynayayı planlıyorum. Aklınızdaki tüm oyunları yazabilirsiniz, sağ olun şimdiden.

Merhaba, Steam'den uzun hikayesi 50 100 saat arası bayağı saracak oyun arıyorum. RDR2, DL1, DL2, Cyberpunk çoğu bilinen oyunları bitirdim veya hale oynuyorum. Yine de çoğu bilinen ama benim bilmediğim önerilerde bulunabilirsiniz. Witcher 3 oynamadım ama oynayayı planlıyorum. Aklınızdaki tüm oyunları yazabilirsiniz, sağ olun şimdiden.
Marvel's Spider-Man Remastered ve Miles Morales, Uncharted, Doom, Witcher, Batman, Twdg, AC ezio üçlemesi.

TLOU Part 1, Batman Arkham serisi, The Walking Dead, Spider-Man, Assassin's Creed Odyssey ve Valhalla, Hitman 3, Star Wars Jedi: Fallen Order ve Survivor.

Yukarıdaki yorumlara katılarak ek olarak Days Gone, dyingh lıght, alien ısolatıon ve Epic bedava verilenlerinden tarzı değişik gelse iyi oyunlar. This War of Mine, Frostpunk ve Darkest Dungeon.

Geri
Yukarı