Steam VAC Banlı hesapta Mail kullanımı

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Arkadaşımdan CS:GO VAC banlı hesap satın aldım. Hesapta dalgınlıkla VAC'sız hesabımdaki maili kullandım. bir sıkıntı yaratır mı? Telefon numarasının sıkıntı yarattığını duymuştum aynı durum mailde geçerli mi?

Son düzenleme:
Mail adresin herhangi bir sıkıntı yaratmaz. (En azından ben öyle biliyorum) ama telefon numaranı VAC'lı hesapta da kullanırsan. VAC'sız hesabında ceza alabilir. (ki bana bir keresinde öyle olmuştu)

"Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?

VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.

VAC
yasaklı hesap veya hesaplardaki telefon numarası üç ay boyunca askıya alınacak olup bu süre içerisinde başka bir hesaba eklenemeyecektir. Eğer bu telefon numarası daha sonra tekrar VAC yasaklaması alacak bir hesaba eklenmiş olursa, askıya alınma süresi daha da uzatılacaktır."

I've been VAC banned - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Ban yedikten sonra 3 ay bekleme süresi var. O süre dolduktan sonra tekrar kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı