Çözüldü VAC banlı hesapta itemler nasıl satılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aliiiii24

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi şöyle bir şey yapmak istiyorum. Arkadaşım CS:GO oynamıyor fakat kendi main hesabımda CS:GO VAC ban var ve CS:GO itemlerimi takas veya pazarda kullanamıyorum. Ama o itemleri sattığımda main hesabımda kullanmak istiyorum o parayı. Arkadaşımın hesabında da pazar banı var, satamıyorum. Sadece takas edebiliyorum. O itemleri başka bir arkadaşımın hesabına gönderdim. Onun hesabında duruyor şu an, onların parasını nasıl kendi hesabıma çekebilirim? ( Arkadaşımın satıp bana oyun atma fikri hariç ).
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben anladım sanirim. Başka hesaptaki CS:GO itemlerini kendi hesabiniza bakiye olarak aktarmak istiyorsunuz ama sizde vac ban var, direkt CS:GO itemi olarak alamiyorsunuz onunda pazar banı var o sebeple sizin iteminizi alıpta bakiye aktaramiyor. Çözümü Eğer arkadaşınız takas bani yoksa biraz kesinti ile Rust skini ile takaslarsanız, trade sitesi kullanıp, direkt kendi hesabiniza aktarabilirsiniz Rust itemlerinde takastan sonra 1 haftalık ban olmuyor.
Satılamaz. Başlığı okuyup yazdım şimdi tamamını okudum net anlaşılmıyor hocam. Anladığım kadarıyla vac banlı hesabınız var arkadaşınıza atmak istiyorsunuz ve arkadaşınızın pazar bani var bu nedenle atamadınız sizde başka arkadaşınıza attınız itemleri ama vac banlı hesaplarda ne o oyunun eşyalarını takaslayabilirsiniz ne de satabilirsiniz öylece hesapta kalır nasıl arkadaşınıza yolladınız?

Ben anladım sanirim. Başka hesaptaki CS:GO itemlerini kendi hesabiniza bakiye olarak aktarmak istiyorsunuz ama sizde vac ban var, direkt CS:GO itemi olarak alamiyorsunuz onunda pazar banı var o sebeple sizin iteminizi alıpta bakiye aktaramiyor. Çözümü Eğer arkadaşınız takas bani yoksa biraz kesinti ile Rust skini ile takaslarsanız, trade sitesi kullanıp, direkt kendi hesabiniza aktarabilirsiniz Rust itemlerinde takastan sonra 1 haftalık ban olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hangi oyundan banlandıysanız o oyunun eşyalarını takaslayamaz veya satamazsınız. Siz nasıl takasladınız? Orada bi' yanlış anlaşılma var gibi.

Ek: Sanırım biraz anladım. Önce banı olmayan hesaba eşyaları aktarın, sonra onları satıp banınız olmayan oyun eşyaları alın. Rust veya DotA olabilir.

Çok fazla yanıt gelmiş, çok anlatamamışım ama anlayan bir arkadaş olmuş. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı