Steam VAC Hatası

Agony

Hectopat
Daha fazla  
Tam tarih olarak 15.7.2015 zamanından itibaren CS:GO ya giriş yapamıyorum bilgisayarımda asla 3.parti program yok. Sadece Steam Origin oyunları ve lisanslı antivirüs programı kullanıyorum. Oyunu engelleyecek bir şey olduğunu zannetmiyorum. Dünyada bu sorunla karşılaşan binlerce insan var. Herkesin dediği çözümleri uyguluyorum. Yapılabilecek tüm yolları denedim. Steam'ın verdiği önerileri de denedim fakat hiçbiri çözüm olmadı.
Ben bu hata yüzünden haftalardır oyuna giremiyorum. Girdiğim zamanlarda ise oyunun ortasında hatayı verip atıyor. Hemen ardından tekrar girmek istediğim zaman ise eşleştirme sunucusuna bağlı değilsin diyor Steam'ı kapatıp açıyorum eşleştirme hatası düzeliyor fakat oyunun ortasında yine VAC yüzünden atıyor artık çok sıkıldım.

Bana yardımcı olabilecek biri var mı? eğer bu hatamın çözümünü kim bulursa envanterimdeki awp redline ı atıcam çok ciddiyim oyunu oynamak istiyorum artık!

Bana yardımcı olabilmeniz için gerekli olabilecek fotoğrafları atıyorum aşağı kısma;
11823748_1622509651371589_1135887961_n.jpg

11798366_1622510248038196_716010977_n.jpg

11749813_1622512084704679_124378819_n.jpg

1556nuv.png

Not 1: Hile yok hiç de kullanmadım. Not 2: Oyunu sildim yükledim olmadı. Not 3: Steam'den doğrulama yaptım yine olmadı. Not 4: Steam repair ettim olmadı. Not 5: Steamın önerdiği cmd komutları da işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam destek ile bir görüşmende fayda var. Buda çözüm olmazsa hazır Windows 10 çıkmışken temiz olarak geçiş yapmanda fayda var. Yüksel ihtimalde temiz kurulum sorununu çözecektir.

Dostum bu sistem güncellemesinden kaynaklanıyor. Windows arka planda bir güncelleme indirmiştir, o güncellemenin kurulması için senin yeniden başlatman gerekiyordur büyük ihtimalle. Benim de başıma geldi bu sorun. İnat edip oyuna girmeye çalıştığımda her defasında oyunun ortasında atıyordu beni de. Sonradan ben de araştırdım. Güncellemeler yüklendikten sonra, yani yeniden başlatıp, yeniden başlat veya kapat düğmelerinde "güncelleştir ve kapat veya güncelleştir ve yeniden başlat" yazmıyorsa artık, güncellemeler yüklenmiştir. Oyun sorun çıkarmayacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı