CS:GO Steam VAC Hatası

forger

Hectopat
Mesajı biraz uzun tuttum ama konu hakkında bilgililerin okumasını rica ediyorum.
Merhaba arkadaşlar. CS:GO'yu açtığımda CS:GO VAC hatası alıyorum. Şu şekilde, kusura bakmayın ss alamadım. "Bazı oyun dosyalarınızın geçersiz imzalı ya da imzasız olduğu tespit edilmiştir. VAC hile korumalı sunuculara girişinize müsaade edilmeyecektir." bu hatayı 1-2 hafta önce Steam'i komple silip (içindeki oyunlar dahil) tekrar yüklemekle çözdüm. Dün Steam'i tekrar kurdum ve hemen CS:GO yükledim. Bir güzelce de oynadım. Gece bilgisayarı açıp bırakıp kalan oyunlarımı yükledim. Bilgisayarda başka bir işlem yapmadım. Tekrar açtığımda aynı hatayla karşılaştım, bu sıkıntıyı başka bir oyun yapıyor olabilir mi? Yardım lazım. (gece yüklenmeye bıraktığım oyunlar; Dota 2, Dont Starve, Dont Star ve Together, GTA 4, GTA SA, H1Z1) Acil yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende uzunca bu hatayı aldım. Üstelik hiç bir şey yapmadım. Ben sorunu şöyle çözdüm; Yerel Disk (C) ye kurulum yaptım çözüldü. Sizden isteğim şu yönde, Steam'e girip oyuna sağ tıklayıp özelliklere girin. Yerel dosyalardan oyunun tüm dosyalarını sil sekmesine basın ve oyunu yerel disk (C) ye kurunuz.

Kardeşim oyun steamin içindeki steamapps klasöründe zaten

bu arada sıkıntının diğer oyunlardan kaynaklı olmadığını keşfettim

GÜNCEL DEVAM EDİYOR
sorun bir ara çözüldü ondan sonra pcyi kapattım açtım tekrar devam ediyor wtf yardım pls

Temel çözüm bu :)

1- Steam'i repair ediyorsun. Komutu yazınca CMD ekranı çıkacak, gidince repair bitmiş demektir.
"C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair
2- Repair'in ardından bilgisayarı restartlıyorsun.
3- Steam'ı yönetici olarak açıp, kütüphaneden CS:GO'nun dosyalarını bütünletiyorsun.
4- Bittiğinde bilgisayarı resetliyorsun.
5- Steam'ı açıp Kütüphaneden oyuna giriyorsun, kısayoldan değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı